Vlak z Vídeň do St. Moritz

Nejlevnější vlaky z místa Vídeň do místa St. Moritz

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

3348

Průměr

3348

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
09:28Wien Südtiroler Platz (Tiefgeschoß Straßenbahn)9h32 19:00St. Moritz
2 přestupy
3348 1Jednosměrná
Nejlevnější
09:55Wien Südtiroler Platz (Tiefgeschoß Straßenbahn)10h14 20:09St. Moritz
4 přestupy
3348 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Vídeň – St. Moritz

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
09:28Wien Südtiroler Platz (Tiefgeschoß Straßenbahn)9h32 19:00St. Moritz
2 přestupy
09:55Wien Südtiroler Platz (Tiefgeschoß Straßenbahn)10h14 20:09St. Moritz
4 přestupy

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Nejrychlejší vlaky z místa Vídeň do místa St. Moritz

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

9 h 32 min

Průměr

9 h 53 min

vlaky/vlaků denně

2

Vzdálenost

527 km

Najít na trase Vídeň–St. Moritz spoj bez alespoň 2 přestupů není snadné.

Nejrychlejší
09:28Wien Südtiroler Platz (Tiefgeschoß Straßenbahn)9h32 19:00St. Moritz
2 přestupy
3348 1Jednosměrná
09:55Wien Südtiroler Platz (Tiefgeschoß Straßenbahn)10h14 20:09St. Moritz
4 přestupy
3348 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Vídeň – St. Moritz

distanceVzdálenost527 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem9 hod 32 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak2 286 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn, ÖBB nebo ÖBB | Railjet

Na trase Vídeň – St. Moritz v délce 527 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn, ÖBB nebo ÖBB | Railjet. Cesta v průměru trvá 9 hod 32 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 2 286 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 1 434 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Wien Westbahnhof a cestu končí příjezdem na: St. Moritz.

železniční dopravci: Vlaky Vídeň - St. Moritz

Vyhledejte na Omio ty nejlepší vlaky z města Vídeň do města St. Moritz s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 1 434 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit jízdní řád vlaků a vybrat ty správné pro vaši trasu.

Deutsche Bahn
ÖBB

Deutsche Bahn (DB) je největším železničním dopravcem v Německu. S průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Společnost Deutsche Bahn je známá širokou škálou různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu vlakem mezi městy Vídeň a St. Moritz. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco toalety jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Zarezervujte si vaše s ÖBB pro cestu vlakem Vídeň - St. Moritz na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální jízdní řád vlaků a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost ÖBB pro cestování na trase Vídeň - St. Moritz nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 527 a nejnižší cena za jednosměrnou jízdenku na vlak začíná na 1 674 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti ÖBB můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou jízdenku na vlak a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností ÖBB!

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Vídeň – St. Moritz

Tipy pro cestovatele: Do města St. Moritz můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Vídeň – St. Moritz mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné jízdenky na vlak z města Vídeň do města St. Moritz koupíte za cenu kolem 1 434 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých železničních dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte jízdenky na vlak co nejdříve.
Levné jízdenky na vlak z města Vídeň do města St. Moritz kolem 2 286 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Z města Vídeň do města St. Moritz je vzdálenost vlakem asi 527 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Vlakem na trase Vídeň - St. Moritz pojedete v průměru 9 hod 32 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Při odjezdu z města Vídeň máte na vybranou z několika vlakových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Wien Westbahnhof a Wien Franz-Josefs-Bahnhof. Po příjezdu do St. Moritz, můžete cestu ukončit v jednom z vlakových nádraží, jako například: St. Moritz, St. Moritz, Caspar Badrutt a St. Moritz Bad, Belaria.

Zákazníci Omio rezervují vlaky pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Wien Westbahnhof   do stanice St. Moritz  

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Wien Westbahnhof a nachází se 7.1 km od centra města Vídeň.

Nejoblíbenější železniční nádraží pro ukončení této cesty je St. Moritz. Nachází se 7.1 km od centra města St. Moritz.

Železniční dopravci poskytují dopravu na trase Vídeň – St. Moritz. K dispozici jsou vlakem od společnosti Deutsche Bahn, ÖBB nebo ÖBB | Railjet. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Na trase Vídeň – St. Moritz odjíždí první ranní vlak v 8: 55. Poslední vlak dne na stejné trase odjíždí z města Vídeň v 8: 55. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a jízdní řády vlaků pro cestování z města Vídeň do města St. Moritz.
Levné jízdenky na vlak z města Vídeň do města St. Moritz snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě. Cestování vlakem je díky tomu snadné a beze stresu.
Z města Vídeň do města St. Moritz můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení vlakem a najděte levné jízdenky na vlak z města Vídeň do města St. Moritz. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky na vlak přímo v aplikaci Omio.

Vlaky Vídeň – St. Moritz, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyŠvýcarsko - cestování vlakemVlak z Vídeň do St. Moritz

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk