Vlak z Vídeň do Řím

Nejlevnější vlaky z místa Vídeň do místa Řím

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

2423

Průměr

2423

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
19:18Wien Hauptbahnhof15h27 10:45Řím Termini
0 přestupů
2423 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Vídeň – Řím

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
19:18Wien Hauptbahnhof15h27 10:45Řím Termini
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Nejrychlejší vlaky z místa Vídeň do místa Řím

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

15 h 27 min

Průměr

15 h 27 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

765 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Vídeň – Řím, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
19:18Wien Hauptbahnhof15h27 10:45Řím Termini
0 přestupů
2423 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Řím?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Vlaky Vídeň – Řím

distanceVzdálenost765 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem13 hod 52 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak1 847 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciÖBB | Nightjet, ÖBB | Railjet, ÖBB | Euro City (EC) nebo ÖBB

Na trase Vídeň – Řím v délce 765 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například ÖBB | Nightjet, ÖBB | Railjet, ÖBB | Euro City (EC) nebo ÖBB. Cesta v průměru trvá 13 hod 52 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 847 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 1 258 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Wien Westbahnhof a cestu končí příjezdem na: Roma Termini.

Vlakové společnosti: Vlaky Vídeň - Řím

Cestujte vlakem již od 1 258 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například jízdní řád vlaků a nejlepší. Porovnejte ceny jízdenek na vlak a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

ÖBB Nightjet
ÖBB

Zarezervujte si vaše s ÖBB Nightjet pro cestu vlakem Vídeň - Řím na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální jízdní řád vlaků a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost ÖBB Nightjet pro cestování na trase Vídeň - Řím nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 765 a nejnižší cena za jednosměrnou jízdenku na vlak začíná na 1 258 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti ÖBB Nightjet můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou jízdenku na vlak a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností ÖBB Nightjet!

ÖBB je největší rakouská železniční společnost. Pro cestování vlaky ÖBB můžete vybírat z následujících typů jízdenek pro vaši příští cestu vlakem z města Vídeň do města Řím: Standardní jízdenka, Comfort-Ticket, ÖBB Sparschiene-Ticket a ÖBB Sparschiene Comfort-Ticket.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Vídeň – Řím

Tipy pro cestovatele: Do města Řím můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Vídeň – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Řím z města Vídeň je vlakem. Cena jízdenky na vlak začíná již na 1 258 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat jízdenky na vlak předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu železničním spojem z města Vídeň do města Řím s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Výhodné jízdné vlakem z města Vídeň do města Řím vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdenky na vlak se pohybuje kolem 1 847 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Vídeň do města Řím bude kolem 765 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Doba jízdy vlakem z Vídeň do Řím je v průměru 13 hod 52 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Při odjezdu z města Vídeň máte na vybranou z několika vlakových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Wien Westbahnhof, Wien Franz-Josefs-Bahnhof a Wien Hauptbahnhof. Po příjezdu do Řím, můžete cestu ukončit v jednom z vlakových nádraží, jako například: Roma Termini, Roma Tiburtina a Roma Ostiense.

Zákazníci Omio rezervují vlaky pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Wien Westbahnhof   do stanice Roma Termini  

Vlakem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Wien Westbahnhof, jež je od centra města vzdáleno 7.1 km.

Roma Termini je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Řím. Je vzdálená 7.1 km od centra města.

Železniční dopravci jezdící z Vídeň do Řím, jsou například: ÖBB | Nightjet, ÖBB | Railjet, ÖBB | Euro City (EC) nebo ÖBB.
První vlak dne odjíždí z města Vídeň do města Řím v 18: 18. Poslední vlak ve městě Vídeň odjíždí v 18: 18 do města Řím. Všechny jízdní řády vlaků najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Levné jízdenky na vlak z města Vídeň do města Řím snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě. Cestování vlakem je díky tomu snadné a beze stresu.
Omio se o rezervaci levných vlaků postará za vás. Pro cestu do města Řím z města Vídeň auto nepotřebujete. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení vlakem z města Vídeň do města Řím a kupte si levné jízdenky na vlak ještě dnes!

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk