Vlak z Vídeň do Hradec Králové

Nejlevnější vlaky z místa Vídeň do místa Hradec Králové

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

635

Průměr

635

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

RegioJet a.s.
20:45Vídeň10h45 07:30Hradec Králové
0 přestupů
635 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Vídeň – Hradec Králové

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
RegioJet a.s.
20:45Vídeň10h45 07:30Hradec Králové
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.

Nejrychlejší vlaky z místa Vídeň do místa Hradec Králové

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

10 h 45 min

Průměr

10 h 45 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

226 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Vídeň – Hradec Králové, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

RegioJet a.s.
20:45Vídeň10h45 07:30Hradec Králové
0 přestupů
635 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Vídeň – Hradec Králové

distanceVzdálenost225 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem3 hod 51 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak405 Kč
frequencyPočet spojů vlakem7 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRailjet

Na trase Vídeň – Hradec Králové v délce 225 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Railjet. Cesta v průměru trvá 3 hod 51 min. Počet spojů k dispozici: 7 vlakových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 290 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 405 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Wien Westbahnhof a cestu končí příjezdem na: Hradec Králové, Terminal HD.

železniční dopravci: Vídeň - Hradec Králové

Vlaky vás dostanou mezi městy Vídeň a Hradec Králové za ceny již od 290 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odjezdy vlaků pro vaší cestu.

Student Agency

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu vlakem mezi městy Vídeň a Hradec Králové: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Hledáte nejlepší způsob, jak cestovat vlakem mezi městy Vídeň a Hradec Králové? Omio Vám pomůže najít nejlepší ceny jízdenek na vlak Student Agency. Na stránkách Omio najdete aktuální jízdní řád vlaků Student Agency, a kompletní informace, které byste před cestou Vídeň to Hradec Králové vlakem měli znát. Vyberte si na Omio a rezervace online je rychlá a jednoduchá. Pokud budete cestovat vlakem, připravte se na cestu mezi městy Vídeň a Hradec Králové dlouhou 225 km. Pokud hledáte z města Vídeň do města Hradec Králové v aplikaci Omio, nezapomeňte si zkontrolovat, zda jsou pro trasu Vídeň - Hradec Králové se společností Student Agency k dispozici elektronické. Ty vám ušetří spoustu práce a času, protože je nemusíte ani tisknout, ani je kupovat na místě odjezdu. Jednoduše si je uložíte do mobilu. Ať už sháníte nejlevnější, nejrychlejší nebo třeba první ranní spoj se společností Student Agency, my za vás vyřešíme srovnávání a výběr, a vy si tak můžete cestu Hradec Králové - Vídeň užít beze stresu. Cestujte vlakem Student Agency s Omio jednoduše a pohodlně.

Vlaky Student Agency na trase Vídeň - Hradec Králové:

  • Průměrná doba cesty: 4 hod 18 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 1 za den

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Vídeň – Hradec Králové

Tipy pro cestovatele: Do města Hradec Králové můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Vídeň – Hradec Králové mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné jízdenky na vlak z města Vídeň do města Hradec Králové mohou stát již 290 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné jízdenky na vlak z města Vídeň do města Hradec Králové.
Levné jízdenky na vlak z města Vídeň do města Hradec Králové kolem 405 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Pokud chcete jet vlakem, Hradec Králové je od města Vídeň přibližně 225 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Doba jízdy vlakem z Vídeň do Hradec Králové je v průměru 3 hod 51 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Je několik železničních nádraží ve městě Vídeň, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Wien Westbahnhof a Wien Franz-Josefs-Bahnhof. Hradec Králové také nabízí několik různých železničních nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Hradec Králové, Terminal HD, Hradec Králové, hlavní nádraží a Hradec Králové, zastávka.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu vlakové nádraží Wien Westbahnhof   a cestu ukončují na Hradec Králové, Terminal HD.

Nejpopulárnější železniční nádraží pro tuto trasu je Wien Westbahnhof, a nalézá se přibližně 7.1 km od centra města Vídeň. Nejpopulárnější vlakové nádraží příjezdu do cíle ve městě Hradec Králové je Hradec Králové, Terminal HD. Najdete jej 7.1 km od centra.

Jízdní řády železničních dopravců, jako jsou například Railjet, pro cestování mezi městy Vídeň a Hradec Králové najdete na Omio.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 7 vlakových spojů denně z města Vídeň do města Hradec Králové. Je možné, že jízdní řády vlaků se budou lišit podle todo, zda cestujete vlakem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
Poslední vlak z města Vídeň do města Hradec Králové odjíždí odjíždí v 21: 10. První ranní vlak pak můžete chytit ve městě Vídeň v 7: 10 a cestovat tak do města Hradec Králové. Všechny odjezdy vlaků pro trasu Vídeň – Hradec Králové najdete na strákách Omio a můžete si tak snadno vybrat hodinu, která vám nejvíce vyhovuje.
Výhodné jízdenky na vlak z města Vídeň do města Hradec Králové můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
Z města Vídeň do města Hradec Králové můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení vlakem a najděte levné jízdenky na vlak z města Vídeň do města Hradec Králové. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky na vlak přímo v aplikaci Omio.

Vlaky Vídeň – Hradec Králové, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk