Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele

Vlaky na trase Vallendar – Amsterdam
Do města Amsterdam můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Vallendar – Amsterdam mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Vallendar do města Vallendar vlakem?
Nejlevnější možnou vlakový jízdenku z města Vallendar do města Amsterdam pořídíte od 511 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám vlakový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Jak najdu nízké ceny jízdenek vlakem z města Vallendar do města Amsterdam?
Výhodná cena jízdenky vlakem z města Vallendar do města Amsterdam se pohybuje kolem 511 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Jaká je vzdálenost z města Vallendar do města Amsterdam vlakem?
Pokud chcete jet vlakem, Amsterdam je od města Vallendar daleko přibližně 290 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Jak dlouho pojedu vlakem z města Vallendar do města Amsterdam?
Cesta vlakem z města Vallendar do města Amsterdam trvá v průměru 5 hod 11 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Se kterým je nejlepší cesta vlakem z Vallendar do Amsterdam?
Co se týká z Vallendar do Amsterdam, můžete vybírat hned z Deutsche Bahn with connection. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Mohu si koupit jízdenky vlakem z města Vallendar do města Amsterdam?
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky vlakem z města Vallendar do města Amsterdam rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Když přijedu vlakem z Vallendar do Amsterdam, kam ještě můžu jít v blízkosti Amsterdam?
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Amsterdam vlakem, jezdí také často na místa jako Paříž, Londýn nebo Brusel. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Amsterdam a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.
Jak se dostanu z města Vallendar do města Amsterdam, když nemám auto? Můžu jet vlakem?
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Vallendar a Amsterdam vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Vallendar do města Amsterdam a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na jedno místo.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Amsterdam
Amsterdam Centraal
Vybavení
Občerstvení
WC

Nejčastější dotazy

Kde se železniční stanice nachází a jak se tam nejlépe dostat?
Tato stanice je v pěší vzdálenosti od centra města a je spojena městskou hromadnou dopravou s ostatními částmi města <br>Linky metra 51, 52, 53, 54<br>Autobusové linky 18, 21, 22, 32, 33, 34, 35, 42, 43<br>Tramvajové linky 1, 2, 4, 5, 9, 13, 16, 17, 24, 26
Jak dlouho trvá cesta ze železniční stanice do centra města?
Tato stanice se nachází 5 – 10 minut chůze od centra města.
Amsterdam Sloterdijk
Vybavení

Vlaky Vallendar – Amsterdam, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali