Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Ústí nad Labem – Praha

Do města Praha můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Ústí nad Labem – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Kolik km je to z města Ústí nad Labem do města Praha vlakem?

Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Ústí nad Labem do města Praha bude kolem 69 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.

Jaká je dojezdová doba vlakem z města Ústí nad Labem do města Praha?

Dojezdová doba vlakem z města Ústí nad Labem do města Praha je v průměru 1 hod 16 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Který jezdí z Ústí nad Labem do Praha?

Jízdní řády z Ústí nad Labem do Praha vám Omio vyhledá jako Czech Railway.

Když přijedu do Praha z Ústí nad Labem vlakem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?

Vaše cesta vlakem z Ústí nad Labem to Praha nemusí končit v Praha. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Praha zahrnují Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Berlín, Vídeň nebo Budapešť s Omio!

Co když nemám auto a chci jet z města Ústí nad Labem do města Praha? Můžu jet vlakem?

Z města Ústí nad Labem do města Praha můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení vlakem a najděte levné jízdenky z města Ústí nad Labem do města Praha. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Ústí nad Labem
Praha
Usti nad Labem hl.n.
Vybavení
Usti nad Labem zapad
Vybavení
Usti nad Labem-Strekov
Vybavení

Vlaky Ústí nad Labem – Praha, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali