Vlaky Ústí nad Labem Lipsko

po 24. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Ústí nad Labem do místa Lipsko

Zobrazují se časy a ceny pro 24. 6..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn
17:153h35
Ústí nad Labem
20:50Lipsko
1381 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy vlaků Ústí nad Labem – Lipsko

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den pondělí 24. června
Deutsche Bahn
17:153h35
Ústí nad Labem
20:50Lipsko
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.
čt
27. 6.

28. 6.
so
29. 6.
ne
30. 6.

Nejrychlejší vlaky z místa Ústí nad Labem do místa Lipsko

Zobrazují se časy a ceny pro 24. 6..

Nejrychlejší cesta

3 h 35 min

Průměr

3 h 35 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

139 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Ústí nad Labem – Lipsko, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Deutsche Bahn
17:153h35
Ústí nad Labem
20:50Lipsko
1381 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Ústí nad Labem – Lipsko

distanceVzdálenost138 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem2 hod 37 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak1 029 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesPřímé vlakyAno, 1 přímý vlakový spoj denně
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn nebo České dráhy

Na trase Ústí nad Labem – Lipsko v délce 138 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn nebo České dráhy. Cesta v průměru trvá 2 hod 37 min. Počet spojů k dispozici: 1 vlakový spoj denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 029 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 502 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Ústí nad Labem hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Leipzig Hauptbahnhof.

Vlakové společnosti: Vlaky Ústí nad Labem - Lipsko

Kupte a cestujte vlaky z města Ústí nad Labem do města Lipsko za nízké ceny začínající na 528 Kč na Omio. Najdete u nás a odjezdy vlaků od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Deutsche Bahn (DB) je hlavním poskytovatelem železniční dopravy v Německu, a s průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Zvláštností společnosti Deutsche Bahn je široká škála různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu vlakem z města Ústí nad Labem do města Lipsko. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco koupelny jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Ústí nad Labem – Lipsko

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Ústí nad Labem – Lipsko. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Lipsko, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Ústí nad Labem do Lipsko mohou začínat již od 502 Kč (19 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Ústí nad Labem do Lipsko je 1 029 Kč (39 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Ústí nad Labem do Lipsko je 2 hod 37 min   na 138 km dlouhé journey, s přibližně 1 vlakový spoj spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
Nejranější vlak z Ústí nad Labem do Lipsko odjíždí v 7: 44.
Poslední vlak z Ústí nad Labem do Lipsko odjíždí v 18: 15.
Ano, je možné cestovat z Ústí nad Labem do Lipsko bez nutnosti přestupu s České dráhy. 1 přímý vlakový spoj krát denně z Ústí nad Labem do Lipsko. O víkendech nebo o svátcích může být k dispozici méně přímých spojů.
Pro journey z Ústí nad Labem do Lipsko můžete jet vlak s Deutsche Bahn nebo České dráhy. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Ústí nad Labem a Lipsko na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.
Ne, nejsou k dispozici noční vlaky, nejnovější vlak pro tuto trasu je 18: 15.

Při odjezdu z Ústí nad Labem máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Ústí nad Labem hlavní nádraží, Ústí nad Labem-Střekov a Ústí nad Labem západ. Při příjezdu do Lipsko můžete ukončit svou route v železniční nádraží jako Leipzig Hauptbahnhof, Letiště Lipsko/Halle a Lipsko Hbf, Ostseite.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Ústí nad Labem hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Leipzig Hauptbahnhof, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Lipsko z Ústí nad Labem stojí za to, ale ne jako jednodenní výlet, s délkou cesty 2 hod 37 min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Nejlevnějším měsícem pro cestování z Ústí nad Labem do Lipsko vlakem je duben.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat mezi městy Ústí nad Labem a Lipsko, včetně cesty vlak nebo autobus.

Vlaky Ústí nad Labem – Lipsko a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk