Vlaky Ústí nad Labem Berlín

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Ústí nad Labem do místa Berlín

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn
11:154h28
Ústí nad Labem
15:43Berlín
550 1Jednosměrná
0 přestupů
Deutsche Bahn
10:503h43
Ústí nad Labem
14:33Berlín
1050 1Jednosměrná
0 přestupů
Deutsche Bahn
08:442h59
Ústí nad Labem
11:43Berlín
1445 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy vlaků Ústí nad Labem – Berlín

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den pondělí 20. května
Deutsche Bahn
08:442h59
Ústí nad Labem
11:43Berlín
0 přestupů přímý spoj
Deutsche Bahn
11:154h28
Ústí nad Labem
15:43Berlín
0 přestupů přímý spoj
Deutsche Bahn
10:503h43
Ústí nad Labem
14:33Berlín
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.

Nejrychlejší vlaky z místa Ústí nad Labem do místa Berlín

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejrychlejší cesta

2 h 59 min

Průměr

3 h 43 min

vlaky/vlaků denně

3

Vzdálenost

212 km

3 z 3 vlaků, které každý den jezdí na trase Ústí nad Labem – Berlín, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Deutsche Bahn
08:442h59
Ústí nad Labem
11:43Berlín
1445 1Jednosměrná
0 přestupů
Deutsche Bahn
10:503h43
Ústí nad Labem
14:33Berlín
1050 1Jednosměrná
0 přestupů
Deutsche Bahn
11:154h28
Ústí nad Labem
15:43Berlín
550 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Ústí nad Labem – Berlín

distanceVzdálenost211 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem2 hod 59 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak1 139 Kč
frequencyPočet spojů vlakem4 denně
changesPřímé vlakyAno, 4 přímé vlakové spoje denně
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn nebo České dráhy

Na trase Ústí nad Labem – Berlín v délce 211 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn nebo České dráhy. Cesta v průměru trvá 2 hod 59 min. Počet spojů k dispozici: 4 vlakové spoje denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 139 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 498 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Ústí nad Labem hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Berlin Hauptbahnhof.

Vlakové společnosti: Vlaky Ústí nad Labem - Berlín

Se společností můžete mezi městy Ústí nad Labem a Berlín cestovat vlakem levně, s cenami začínajícími na 498 Kč. Porovnejte a najděte odjezdy vlaků a levné na Omio.

Deutsche Bahn (DB) je hlavním poskytovatelem železniční dopravy v Německu, a s průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Zvláštností společnosti Deutsche Bahn je široká škála různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu vlakem mezi městy Ústí nad Labem a Berlín. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco koupelny jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Ústí nad Labem – Berlín

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Ústí nad Labem – Berlín. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Berlín, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Ústí nad Labem do Berlín mohou začínat již od 498 Kč (19 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Ústí nad Labem do Berlín je 1 139 Kč (43 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Ústí nad Labem do Berlín vlakem je 2 hod 59 min   na 211 km dlouhé journey, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejranější vlak z Ústí nad Labem do Berlín odjíždí v 7: 44.
Poslední vlak z Ústí nad Labem do Berlín odjíždí v 20: 15.
Ano, je možné cestovat z Ústí nad Labem do Berlín bez nutnosti přestupu s České dráhy. 4 přímé vlakové spoje krát denně z Ústí nad Labem do Berlín. O víkendech nebo o svátcích může být k dispozici méně přímých spojů.
Když se přepravujete z Ústí nad Labem do Berlín vlak, můžete se spolehnout na Deutsche Bahn nebo České dráhy pro nejlepší způsob, jak se dostat do Berlín. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Ústí nad Labem - Berlín a porovnat nabízené vybavení.
Ne, nejsou k dispozici noční vlaky, nejnovější vlak pro tuto trasu je 20: 15.

Při odjezdu z Ústí nad Labem máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Ústí nad Labem hlavní nádraží, Ústí nad Labem-Střekov a Ústí nad Labem západ. Při příjezdu do Berlín můžete ukončit svou journey v vlaková nádraží jako Berlin Hauptbahnhof, Berlin Südkreuz a Berlin Ostbahnhof.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Ústí nad Labem hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Berlin Hauptbahnhof, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Berlín z Ústí nad Labem stojí za to, ale ne jako jednodenní výlet, s délkou cesty 2 hod 59 min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Nejlevnějším měsícem pro vlak z Ústí nad Labem do Berlín je květen.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Ústí nad Labem - Berlín, včetně cesty vlak nebo autobus.

Vlaky Ústí nad Labem – Berlín a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk