Vlaky Turín Praha

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Turín – Praha

distanceVzdálenost751 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn

Na trase Turín – Praha v délce 751 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba Deutsche Bahn. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Turín Porta Nuova a cestu končí příjezdem na: Praha hlavní nádraží.

železniční dopravci: Turín - Praha

Hledejte nejlepší možnosti dopravy vlakem mezi městy Turín a Praha s našimi partnery! Na Omio najdete výhodné nabídky, levné a aktuální odjezdy vlaků.

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem dopravy vlakem. Denně na trať vypraví v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních linek. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC patří do standardního vybavení ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá velkým výběrem tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Turín - Praha.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Turín – Praha

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Turín – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Praha, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Když se přepravujete z Turín do Praha vlak, můžete se spolehnout na Deutsche Bahn pro nejlepší způsob, jak se dostat do Praha. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Turín - Praha a porovnat nabízené vybavení.

Při odjezdu z Turín máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Turín Porta Nuova, Turín Porta Susa a Torino Lingotto. Při příjezdu do Praha můžete ukončit svou journey v vlaková nádraží jako Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Turín Porta Nuova, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Praha hlavní nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Praha z Turín stojí za to díky krátké cestě, která zabere min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Turín - Praha 2 různými způsoby: autobus nebo let.

Vlaky Turín – Praha a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlakem do PrahaVlaky Turín Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk