Vlak z Stuttgart do Hradec Králové

Nejlevnější vlaky z místa Stuttgart do místa Hradec Králové

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

880

Průměr

880

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn with connection
22:15Stuttgart14h35 12:50Hradec Králové
0 přestupů
880 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Stuttgart – Hradec Králové

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
Deutsche Bahn with connection
22:15Stuttgart14h35 12:50Hradec Králové
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.

Nejrychlejší vlaky z místa Stuttgart do místa Hradec Králové

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

14 h 35 min

Průměr

14 h 35 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

506 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Stuttgart – Hradec Králové, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Deutsche Bahn with connection
22:15Stuttgart14h35 12:50Hradec Králové
0 přestupů
880 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Stuttgart – Hradec Králové

distanceVzdálenost505 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem14 hod 35 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak880 Kč
frequencyPočet spojů vlakem5 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn Intercity-Express

Na trase Stuttgart – Hradec Králové v délce 505 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn Intercity-Express. Cesta v průměru trvá 14 hod 35 min. Počet spojů k dispozici: 5 vlakových spojů denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 880 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 880 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Stuttgart Hbf a cestu končí příjezdem na: Hradec Králové, Terminal HD.

Vlakové společnosti: Vlaky Stuttgart - Hradec Králové

Vyhledejte na Omio ty nejlepší vlaky mezi městy Stuttgart a Hradec Králové s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 880 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit jízdní řád vlaků a vybrat ty správné pro vaši trasu.

Deutsche Bahn

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem dopravy vlakem. Denně na trať vypraví v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních linek. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC patří do standardního vybavení ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá velkým výběrem tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Stuttgart - Hradec Králové.

Vlaky Deutsche Bahn na trase Stuttgart - Hradec Králové:

  • Průměrná doba cesty: 14 hod 3 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Deutsche Bahn - počet spojů: 1 za den

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Stuttgart – Hradec Králové

Tipy pro cestovatele: Do města Hradec Králové můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Stuttgart – Hradec Králové mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné jízdenky na vlak z města Stuttgart do města Hradec Králové mohou stát již 880 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné jízdenky na vlak z města Stuttgart do města Hradec Králové.
Výhodné jízdné vlakem z města Stuttgart do města Hradec Králové vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdenky na vlak se pohybuje kolem 880 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Vzdálenost do města Hradec Králové z města Stuttgart vlakem je zhruba 505 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Cesta vlakem z města Stuttgart do města Hradec Králové trvá v průměru 14 hod 35 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Nejpopulárnější železniční nádraží pro tuto trasu je Stuttgart Hbf, a nalézá se přibližně 1.5 km od centra města Stuttgart. Nejpopulárnější železniční nádraží příjezdu do cíle ve městě Hradec Králové je Hradec Králové, Terminal HD. Najdete jej 1.5 km od centra.

Železniční dopravci poskytují dopravu na trase Stuttgart – Hradec Králové. K dispozici jsou vlakem od společnosti Deutsche Bahn Intercity-Express. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 5 vlakových spojů denně z města Stuttgart do města Hradec Králové. Je možné, že jízdní řády vlaků se budou lišit podle todo, zda cestujete vlakem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
První vlak dne odjíždí z města Stuttgart do města Hradec Králové v 4: 38. Poslední vlak ve městě Stuttgart odjíždí v 22: 14 do města Hradec Králové. Všechny jízdní řády vlaků najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku na vlak z města Stuttgart do města Hradec Králové vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší jízdenky na vlak z města Stuttgart do města Hradec Králové bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

Vlaky Stuttgart – Hradec Králové, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk