Vlaky Split Praha

po 15. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
so
20. 7.
ne
21. 7.
po
22. 7.
út
23. 7.
st
24. 7.
čt
25. 7.

26. 7.
so
27. 7.
ne
28. 7.
po
29. 7.
út
30. 7.
st
31. 7.
čt
01. 8.

02. 8.
so
03. 8.
ne
04. 8.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Split – Praha

distanceVzdálenost747 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRegioJet a. S.

Na trase Split – Praha v délce 747 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba RegioJet a. S. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Split Predgrađe a cestu končí příjezdem na: Praha hlavní nádraží.

Vlakové společnosti: Vlaky Split - Praha

Cestujte vlakem z města Split do města Praha se společností pomocí Omio. Porovnejte odjezdy vlaků a, a my vám navíc ukážeme srovnání s ostatními způsoby dopravy a možnosti cesty s přestupy, jsou-li tyto varianty k dispozici.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu vlakem z města Split do města Praha: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

  Tipy pro cestovatele: Vlaky Split – Praha

  Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Split – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Praha, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
  FAQs
  Když se přepravujete z Split do Praha vlak, můžete se spolehnout na RegioJet a. S. Pro nejlepší způsob, jak se dostat do Praha. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Split - Praha a porovnat nabízené vybavení.

  Při odjezdu z Split máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Split Predgrađe, Split, Autobusni Kolodvor a Split. Při příjezdu do Praha můžete ukončit svou journey v železniční nádraží jako Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov.

  Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Split Predgrađe, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Praha hlavní nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

  Výlet do Praha z Split stojí za to díky krátké cestě, která zabere min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
  Nejlevnějším měsícem pro cestování z Split do Praha vlakem je červenec.
  Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Split - Praha 2 různými způsoby: autobus nebo let.
  DomůVlakyVlakem do PrahaVlaky Split Praha

  S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

  Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

  ios-badge
  android-badge
  Hand With Phone
  Měna
  Jazyk