Vlaky Řím Praha

po 24. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.
čt
27. 6.

28. 6.
so
29. 6.
ne
30. 6.
po
01. 7.
út
02. 7.
st
03. 7.
čt
04. 7.

05. 7.
so
06. 7.
ne
07. 7.
po
08. 7.
út
09. 7.
st
10. 7.
čt
11. 7.

12. 7.
so
13. 7.
ne
14. 7.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Řím – Praha

distanceVzdálenost923 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciÖBB Nightjet

Na trase Řím – Praha v délce 923 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba ÖBB Nightjet. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Řím Termini a cestu končí příjezdem na: Praha hlavní nádraží.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Řím – Praha

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Řím – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Praha, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Když se přepravujete z Řím do Praha vlak, můžete se spolehnout na ÖBB Nightjet pro nejlepší způsob, jak se dostat do Praha. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Řím - Praha a porovnat nabízené vybavení.
Ano, můžete jet nočním vlakem z Řím do Praha s ÖBB Nightjet. Najděte všechny informace o nočních vlacích v Evropě.  

Při odjezdu z Řím máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Řím Termini, Řím Tiburtina a Řím Trastevere. Při příjezdu do Praha můžete ukončit svou trip v železniční nádraží jako Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Řím Termini, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Praha hlavní nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Praha z Řím stojí za to díky krátké cestě, která zabere min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Řím - Praha, včetně cesty autobus nebo let.
DomůVlakyVlakem do PrahaVlaky Řím Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk