Vlaky Praha Záhřeb

čt 20. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
20. 6.

21. 6.
so
22. 6.
ne
23. 6.
po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.
čt
27. 6.

28. 6.
so
29. 6.
ne
30. 6.
po
01. 7.
út
02. 7.
st
03. 7.
čt
04. 7.

05. 7.
so
06. 7.
ne
07. 7.
po
08. 7.
út
09. 7.
st
10. 7.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Záhřeb

distanceVzdálenost489 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRegioJet a. S. Nebo Deutsche Bahn

Na trase Praha – Záhřeb v délce 489 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba RegioJet a. S. Nebo Deutsche Bahn. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Zagreb Glavni kolodvor.

Vlakové společnosti: Vlaky Praha - Záhřeb

Se společností můžete z města Praha do města Záhřeb cestovat vlakem levně, s cenami začínajícími na 1 430 Kč. Porovnejte a najděte jízdní řád vlaků a levné na Omio.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu vlakem z města Praha do města Záhřeb: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

  Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Záhřeb

  Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Praha – Záhřeb. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Záhřeb, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
  FAQs
  Když se přepravujete z Praha do Záhřeb vlak, můžete se spolehnout na RegioJet a. S. Nebo Deutsche Bahn pro nejlepší způsob, jak se dostat do Záhřeb. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Praha - Záhřeb a porovnat nabízené vybavení.

  Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov. Při příjezdu do Záhřeb můžete ukončit svou journey v železniční nádraží jako Zagreb Glavni kolodvor, Zagreb Klara a Zagreb.

  Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Praha hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Zagreb Glavni kolodvor, která je vzdálena asi od centra města.

  Výlet do Záhřeb z Praha stojí za to díky krátké cestě, která zabere min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
  Nejlevnějším měsícem pro vlak z Praha do Záhřeb je září.
  Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Praha - Záhřeb 2 různými způsoby: autobus nebo let.
  DomůVlakyVlakem do ZáhřebVlaky Praha Záhřeb

  S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

  Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

  ios-badge
  android-badge
  Hand With Phone
  Měna
  Jazyk