Vlak z Praha do Užhorod

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.
út
28. 2.
st
01. 3.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Užhorod

distanceVzdálenost593 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRegioJet, RegioJet a. S. Czech Railway nebo Leo Express

Na trase Praha – Užhorod v délce 593 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba RegioJet, RegioJet a. S. Czech Railway nebo Leo Express. K dispozici je přímé spojení vlakem. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: Uzhhorod.

železniční dopravci: Praha - Užhorod

Na trase mezi městy Praha a Užhorod můžete cestovat vlakem se společnosti. Na Omio jednoduše vyhledáte odjezdy vlaků a pro vaši trasu a my vám vybereme ty nejvýhodnější nabídky cestování.

České dráhy
Student Agency
Leo Express

České dráhy jsou hlavním provozovatelem železniční dopravy v České republice. Vlaky Českých drah mají nejhustější síť pokrytí v zemi a dovezou vás také do zahraničí, napříkad do Rakouska, Německa, Polska, na Slovensko, do Maďarska, Dánska, Belgie, Nizozemí a do slovinské Lublaně a Mariboru. Do flotily Českých drah patří tyto vlaky: osobní vlak (Os), spěšný vlak (Sp), rychlík (R) a několik typů expresních vlaků – expres (Ex), InterCity (IC), SuperCity (SC), EuroCity (EC) a EuroNight (EN). České dráhy nabízejí několik typů jízdenek: Flexi, Flexi zvýhodněná jízdenka a Vázaná jízdenka. Vybrat si můžete tu pravou podle toho, jak často cestujete a za jakým účelem. K dispozici je mnoho levných jízdenek na vlaky ČD a slevy pro studenty dojíždějící do školy, pro seniory a další. Dále můžete vybírat mezi první a druhou třídou, nejen pro vaši příští cestu vlakem mezi městy Praha a Užhorod.

Plánujete cestovat mezi městy Praha a Užhorod? A co třeba vlakem České dráhy? Omio Vám vyhledá a zobrazí jízdní řád vlaků, ceny jízdenek na vlak a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Praha - Užhorod vlaky České dráhy. Města Praha a Užhorod dělí vzdálenost 593 ` km. Pokud pro hledání levných vlaků použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase z města Praha do města Užhorod k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé České dráhy na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu z města Praha do města Užhorod vlakem se společností České dráhy beze stresu a starostí.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu vlakem mezi městy Praha a Užhorod: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Student Agency je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat mezi městy Praha a Užhorod. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná jízdní řád vlaků pro cestu z města Praha do města Užhorod. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální vlaky Student Agency a také odjezdy vlaků, ceny jízdenek na vlak a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 593 km dlouhou cestu vlakem Student Agency. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Praha do města Užhorod se společností Student Agency k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Leo Express je česká železniční a autobusová společnost. Pro vaši cestu vlakem mezi městy Praha a Užhorod Leo Express nabízí následující typy jízdenek: běžnou třídu Economy, Economy Plus, nadstandardní třídu Business a ve třídě Premium můžete využít polohovatelná křesla, tichý oddíl a prémiové občerstvené zdarma. Pohodlné a moderní autobusy a vlaky Leo Express nabízejí spojení do více než 120 destinací po celé střední Evropě.

Plánujete cestovat mezi městy Praha a Užhorod? A co třeba vlakem Leo Express? Omio Vám vyhledá a zobrazí jízdní řád vlaků, ceny jízdenek na vlak a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Praha - Užhorod vlaky Leo Express. Města Praha a Užhorod dělí vzdálenost 593 ` km. Pokud pro hledání levných vlaků použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase z města Praha do města Užhorod k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé Leo Express na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu mezi městy Praha a Užhorod vlakem se společností Leo Express beze stresu a starostí.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Vlaky Praha – Užhorod

Užhorod je měst o s více než sto tisíci obyvateli. Leží na Zakarpatské Ukrajině, na hranicích se Slovenskou republikou. Mezi Užhorodem a Prahou, hlavním městem České republiky, leží vzdálenost téměř devět set kilometrů. Tuto vzdálenost lze překonat vlakovým spojením s jedním přestupem, které je dostupné dvakrát denně. Cesta vlakem zabere nejméně kolem jedenácti a půl hodiny. Dále jsou k dispozici také dva spoje do slovenské obce Michalovce, odkud je možné do třicet dva kilometrů vzdáleného Užhorodu pokračovat autem nebo místní dopravou. Jízdní řády o víkendu a během pracovního týdne jsou shodné.

Kteří železniční dopravci jezdí na trase Praha – Užhorod?

Jízdenky na vlaky Praha – Užhorod mají v nabídce dvě dopravní společnosti. Dva spoje s přestupem operuje Leo Express, dva spoje do obce Michalovce na Slovensku provozují České dráhy.

Jak dlouho trvá cesta vlakem na trase Praha – Užhorod?

Vlaky Praha – Užhorod přepraví cestující do cíle už za jedenáct hodin a dvacet šest minut. Průměrná doba cesty se pohybuje kolem dvanácti hodin. Na nejdelší cestování je pak třeba si vyhradit dvanáct hodin a čtyřicet šest minut. Vlaky odjíždějí kolem 14:00 odpoledne, dále zhruba ve 20:00 večer, a k dispozici jsou také dva noční spoje s odjezdem kolem půlnoci. Do Užhorodu vlaky dorazí v brzkých ranních hodinách nebo krátce před polednem.

Kolik spojení vlakem je k dispozici na trase Praha – Užhorod?

Z Prahy do Užhorodu vyrážejí denně dva spoje s přestupem v Košicích. Další dva spoje pak končí jízdu ve slovenské obci Michalovce, která leží asi třicet dva kilometrů od Užhorodu. Tato trasa nezahrnuje přestup, jedná se o přímý spoj. Celkem je tedy možné do Užhorodu cestovat čtyřikrát denně, což odpovídá téměř třiceti spojům týdně.

Ze kterých železničních nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí vlaky na trase Praha – Užhorod?

Odjezd z nádraží: Wilsonovo nádraží v Praze je nedávno zrekonstruovaný terminál v těsné blízkosti centra města – Václavské náměstí se nachází pouhých pět minut pěšky. Přímo pod nádražní halou je stanice metra C. Před budovou je stanice autobusů z letiště. Cestující zde mohou využít úschovnu zavazadel, četné možnosti občerstvení, obchody, bankomaty, směnárnu a Wi-Fi připojení zdarma. Další možností je nastoupit na vlak na nádraží v Libni.

Příjezd na nádraží: Vlakové nádraží v Užhorodu je skutečným architektonickým skvostem. Nachází se přímo vedle hlavního autobusového nádraží, a do centra města lze během dvaceti minut dojet autobusem číslo 9, 14 nebo 58. Cestující zde mohou využít čekárnu, uzamykatelné skříňky a toalety.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Užhorod

Tipy pro cestovatele: Do města Užhorod můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Užhorod mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Pokud chcete jet vlakem, Užhorod je od města Praha přibližně 593 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.

Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika vlakových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Prague a Prague - Kačerov. Po příjezdu do Užhorod, můžete cestu ukončit v jednom z železničních nádraží, jako například: Uzhhorod a Ужгород, Автобусна Зупинка (Uzhhorod, Avtobusna Zupynka).

Zákazníci Omio rezervují vlaky pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Prague   do stanice Uzhhorod  

Cestující nejčastěji cestují vlakem z místa Prague, které se nachází přibližně 3.6 km od centra města, a po ukončení cesty vystupují v místě Uzhhorod, jež je od centra vzdáleno 1.1 km.

Jízdní řády železničních dopravců, jako jsou například RegioJet, RegioJet a. S. Czech Railway nebo Leo Express, pro cestování mezi městy Praha a Užhorod najdete na Omio.
Cestovat z města Praha do města Užhorod bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení vlakem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na vlak na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Užhorod.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk