Vlaky Praha Teplice

čt 20. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
20. 6.

21. 6.
so
22. 6.
ne
23. 6.
po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.
čt
27. 6.

28. 6.
so
29. 6.
ne
30. 6.
po
01. 7.
út
02. 7.
st
03. 7.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Teplice

distanceVzdálenost74 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem1 hod 39 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak520 Kč
frequencyPočet spojů vlakem16 denně
changesPřímé vlakyAno, 16 přímých vlakových spojů denně
carriersŽelezniční dopravciČeské dráhy nebo ÖBB | Railjet

Na trase Praha – Teplice v délce 74 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například České dráhy nebo ÖBB | Railjet. Cesta v průměru trvá 1 hod 39 min. Počet spojů k dispozici: 16 vlakových spojů denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 520 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 504 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Teplice v Cechach.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Teplice

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Praha – Teplice. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Teplice, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Praha do Teplice mohou začínat již od 504 Kč (19 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Praha do Teplice je 520 Kč (20 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Teplice vlakem je 1 hod 39 min   na 74 km dlouhé journey, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První vlak z Praha do Teplice odjíždí v 5: 16.
Poslední vlak z Praha do Teplice odjíždí v 23: 25.
Ano, je možné cestovat z Praha do Teplice bez nutnosti přestupu s České dráhy. 16 přímých vlakových spojů krát denně z Praha do Teplice. O víkendech nebo o svátcích může být k dispozici méně přímých spojů.
Ano, existuje vysokorychlostní vlak do Teplice. Vezměte rychlý vlak od ÖBB | Railjet z Praha do Teplice.
Vezměte vlak z Praha do Teplice s České dráhy nebo ÖBB | Railjet. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné železniční dopravci pro trip Praha - Teplice, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.
Ne, nejsou k dispozici noční vlaky, nejnovější vlak pro tuto trasu je 23: 25.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov. Při příjezdu do Teplice můžete ukončit svou route v železniční nádraží jako Teplice v Cechach, Teplice, Řetenice a Teplice, zámecká zahrada.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Praha hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Teplice v Cechach, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Teplice z Praha stojí za to díky krátké cestě, která zabere 1 hod 39 min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat mezi městy Praha a Teplice 2 různými způsoby: autobus nebo vlak.

Vlaky Praha – Teplice a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlakem do TepliceVlaky Praha Teplice

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk