Vlaky Praha Tábor

st 24. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Tábor

distanceVzdálenost76 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem59 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak430 Kč
frequencyPočet spojů vlakem16 denně
changesPřímé vlakyAno, 16 přímých vlakových spojů denně
carriersŽelezniční dopravciČeské dráhy

Na trase Praha – Tábor v délce 76 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například České dráhy. Cesta v průměru trvá 59 min. Počet spojů za den: 16 vlakových spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 430 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 430 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Tábor-Čápův Dvůr.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Tábor

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Praha – Tábor. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Tábor, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Praha do Tábor mohou začínat již od 430 Kč (16 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Praha do Tábor je 430 Kč (16 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Tábor vlakem je 59 min   na 76 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První vlak z Praha do Tábor odjíždí v 6: 21.
Poslední vlak z Praha do Tábor odjíždí v 23: 46.
16 vlakových spojů krát denně z Praha do Tábor, které vyžadují minimálně jednu změnu s České dráhy. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Vezměte vlak z Praha do Tábor s České dráhy. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné železniční dopravci pro journey Praha - Tábor, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.
Ne, nejsou k dispozici noční vlaky, nejnovější vlak pro tuto trasu je 23: 46.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov. Při příjezdu do Tábor můžete ukončit svou journey v železniční nádraží jako Tábor-Čápův Dvůr, Tábor-Měšice a Tabor-Capuv Dvur.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Praha hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Tábor-Čápův Dvůr, která je vzdálena asi od centra města.

Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Praha - Tábor, včetně cesty vlak nebo autobus.

Vlaky Praha – Tábor a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlakem do TáborVlaky Praha Tábor

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk