Vlak z Praha do Řím

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.
čt
13. 4.

14. 4.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Řím?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Vlaky Praha – Řím

distanceVzdálenost923 km
changesVlak bez přestupuNe

Na trase Praha – Řím v délce 923 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba. K dispozici je přímé spojení vlakem. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: Roma Termini.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Řím

Tipy pro cestovatele: Do města Řím můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Praha do města Řím bude kolem 923 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.

Je několik vlakových nádraží ve městě Praha, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Prague a Prague - Kačerov. Řím také nabízí několik různých vlakových nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Roma Termini, Roma Tiburtina a Roma Ostiense.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu vlakové nádraží Prague   a cestu ukončují na Roma Termini.

Nejpopulárnější vlakové nádraží pro tuto trasu je Prague, a nalézá se přibližně 3.6 km od centra města Praha. Nejpopulárnější vlakové nádraží příjezdu do cíle ve městě Řím je Roma Termini. Najdete jej 3.6 km od centra.

Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Praha a Řím vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Praha do města Řím a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jedno místo.

Vlaky Praha – Řím, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk