Vlak z Praha do Poreč

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Poreč

distanceVzdálenost544 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRegioJet nebo RegioJet a. S.

Na trase Praha – Poreč v délce 544 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba RegioJet nebo RegioJet a. S. K dispozici je přímé spojení vlakem.

Vlakové společnosti: Vlaky Praha - Poreč

Společnost vás dostane díky super cenám. Na Omio rozhodně vyberete ty nejvýhodnější a to díky možnosti srovnání cen 1000 různých dopravců. K dispozici jsou vám na Omio také aktuální jízdní řád vlaků.

Student Agency

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu vlakem mezi městy Praha a Poreč: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Poreč

Tipy pro cestovatele: Do města Poreč můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Poreč mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Praha do města Poreč bude kolem 544 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Jízdní řády železničních dopravců, jako jsou například RegioJet nebo RegioJet a. S. Pro cestování mezi městy Praha a Poreč najdete na Omio.
Z města Praha do města Poreč můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení vlakem a najděte levné jízdenky na vlak z města Praha do města Poreč. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky na vlak přímo v aplikaci Omio.

Vlaky Praha – Poreč, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlak z Praha do Poreč

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk