Nejlevnější vlaky z místa Praha do místa Poprad

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

366

Průměr

546

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
21:38Praha6h58 04:36Poprad-Tatry
0 přestupů
366 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
20:07Praha-Libeň, nádraží6h47 02:54Poprad-Tatry
0 přestupů
516 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
20:00Praha6h54 02:54Poprad-Tatry
0 přestupů
516 1Jednosměrná
07:38Praha7h12 14:50Poprad-Tatry
0 přestupů
536 1Jednosměrná
13:07Praha-Libeň, nádraží7h09 20:16Poprad-Tatry
0 přestupů
673 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Praha – Poprad

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
07:38Praha7h12 14:50Poprad-Tatry
0 přestupů
13:00Praha7h16 20:16Poprad-Tatry
0 přestupů
13:07Praha-Libeň, nádraží7h09 20:16Poprad-Tatry
0 přestupů
20:00Praha6h54 02:54Poprad-Tatry
0 přestupů
20:07Praha-Libeň, nádraží6h47 02:54Poprad-Tatry
0 přestupů
21:38Praha6h58 04:36Poprad-Tatry
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Nejrychlejší vlaky z místa Praha do místa Poprad

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

6 h 47 min

Průměr

7 h 2 min

vlaky/vlaků denně

6

Vzdálenost

439 km

6 z 6 vlaků, které každý den jezdí na trase Praha – Poprad, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
20:07Praha-Libeň, nádraží6h47 02:54Poprad-Tatry
0 přestupů
516 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
20:00Praha6h54 02:54Poprad-Tatry
0 přestupů
516 1Jednosměrná
21:38Praha6h58 04:36Poprad-Tatry
0 přestupů
366 1Jednosměrná
13:07Praha-Libeň, nádraží7h09 20:16Poprad-Tatry
0 přestupů
673 1Jednosměrná
07:38Praha7h12 14:50Poprad-Tatry
0 přestupů
536 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Poprad

distanceVzdálenost438 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem6 hod 58 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak412 Kč
changesVlak bez přestupuAno
carriersŽelezniční dopravciRegioJet a. S. Leo Express, RegioJet nebo Czech Railways (ČD)

Na trase Praha – Poprad v délce 438 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například RegioJet a. S. Leo Express, RegioJet nebo Czech Railways (ČD). Cesta v průměru trvá 6 hod 58 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 325 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 412 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: Poprad-Tatry.

Vlakové společnosti: Praha - Poprad

Cestujte vlakem již od 325 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například jízdní řád vlaků a nejlepší. Porovnejte ceny jízdenek na vlak a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

Student Agency
České dráhy
Leo Express

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu vlakem z města Praha do města Poprad: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Hledáte nejlepší způsob, jak cestovat vlakem mezi městy Praha a Poprad? Omio Vám pomůže najít nejlepší ceny jízdenek na vlak Student Agency. Na stránkách Omio najdete aktuální odjezdy vlaků Student Agency, a kompletní informace, které byste před cestou Praha to Poprad vlakem měli znát. Vyberte si na Omio a rezervace online je rychlá a jednoduchá. Pokud budete cestovat vlakem, připravte se na cestu z města Praha do města Poprad dlouhou 438 km. Pokud hledáte mezi městy Praha a Poprad v aplikaci Omio, nezapomeňte si zkontrolovat, zda jsou pro trasu Praha - Poprad se společností Student Agency k dispozici elektronické. Ty vám ušetří spoustu práce a času, protože je nemusíte ani tisknout, ani je kupovat na místě odjezdu. Jednoduše si je uložíte do mobilu. Ať už sháníte nejlevnější, nejrychlejší nebo třeba první ranní spoj se společností Student Agency, my za vás vyřešíme srovnávání a výběr, a vy si tak můžete cestu Poprad - Praha užít beze stresu. Cestujte vlakem Student Agency s Omio jednoduše a pohodlně.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

České dráhy jsou hlavním provozovatelem železniční dopravy v České republice. Vlaky Českých drah mají nejhustější síť pokrytí v zemi a dovezou vás také do zahraničí, napříkad do Rakouska, Německa, Polska, na Slovensko, do Maďarska, Dánska, Belgie, Nizozemí a do slovinské Lublaně a Mariboru. Do flotily Českých drah patří tyto vlaky: osobní vlak (Os), spěšný vlak (Sp), rychlík (R) a několik typů expresních vlaků – expres (Ex), InterCity (IC), SuperCity (SC), EuroCity (EC) a EuroNight (EN). České dráhy nabízejí několik typů jízdenek: Flexi, Flexi zvýhodněná jízdenka a Vázaná jízdenka. Vybrat si můžete tu pravou podle toho, jak často cestujete a za jakým účelem. K dispozici je mnoho levných jízdenek na vlaky ČD a slevy pro studenty dojíždějící do školy, pro seniory a další. Dále můžete vybírat mezi první a druhou třídou, nejen pro vaši příští cestu vlakem z města Praha do města Poprad.

České dráhy je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat mezi městy Praha a Poprad. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná jízdní řád vlaků pro cestu z města Praha do města Poprad. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální vlaky České dráhy a také jízdní řád vlaků, ceny jízdenek na vlak a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 438 km dlouhou cestu vlakem České dráhy. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Praha a Poprad se společností České dráhy k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Leo Express je česká železniční a autobusová společnost. Pro vaši cestu vlakem z města Praha do města Poprad Leo Express nabízí následující typy jízdenek: běžnou třídu Economy, Economy Plus, nadstandardní třídu Business a ve třídě Premium můžete využít polohovatelná křesla, tichý oddíl a prémiové občerstvené zdarma. Pohodlné a moderní autobusy a vlaky Leo Express nabízejí spojení do více než 120 destinací po celé střední Evropě.

Hledáte nejlepší způsob, jak cestovat vlakem mezi městy Praha a Poprad? Omio Vám pomůže najít nejlepší ceny jízdenek na vlak Leo Express. Na stránkách Omio najdete aktuální odjezdy vlaků Leo Express, a kompletní informace, které byste před cestou Praha to Poprad vlakem měli znát. Vyberte si na Omio a rezervace online je rychlá a jednoduchá. Pokud budete cestovat vlakem, připravte se na cestu mezi městy Praha a Poprad dlouhou 438 km. Pokud hledáte z města Praha do města Poprad v aplikaci Omio, nezapomeňte si zkontrolovat, zda jsou pro trasu Praha - Poprad se společností Leo Express k dispozici elektronické. Ty vám ušetří spoustu práce a času, protože je nemusíte ani tisknout, ani je kupovat na místě odjezdu. Jednoduše si je uložíte do mobilu. Ať už sháníte nejlevnější, nejrychlejší nebo třeba první ranní spoj se společností Leo Express, my za vás vyřešíme srovnávání a výběr, a vy si tak můžete cestu Poprad - Praha užít beze stresu. Cestujte vlakem Leo Express s Omio jednoduše a pohodlně.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Vlaky Praha – Poprad

Poprad je hlavním městem slovenských Tater a oblíbeným střediskem horských sportů, a to především lyžování. Prahu a Poprad dělí vzdálenost 550 kilometrů, které lze vlakem překonat za šest hodin.

Kteří železniční dopravci jezdí na trase Praha – Poprad?

Vlaky Praha – Poprad operují dopravci Regiojet, Leo Express a České dráhy. Jedná se o přímé spoje bez nutnosti přestupu.

Jak dlouho trvá cesta vlakem na trase Praha – Poprad?

Nejrychlejší vlaky Poprad – Praha s jízdenkou od Českých drah trvá cesta šest hodin a 11 minut. Jízda posledním večerním vlakem je nejdelší – trvá osm hodin a šest minut.

Kolik spojení vlakem je k dispozici na trase Praha – Poprad?

Vlaky na této trase odjíždějí v průměru devětkrát denně, což odpovídá 27 spojením týdně. První vlak vyráží z Prahy po sedmé hodině ranní. Poslední vlak odjíždí krátce před půlnocí.

Ze kterých železničních nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí, vlaky na trase Praha – Poprad?

Odjezd z nádraží: Vlaky do Popradu odjíždějí většinou z pražského Hlavního nádraží. Cestujícím je zde k dispozici úschovna zavazadel, obchody, směnárny a možnosti občerstvení. Nádraží je ode centra vzdáleno jen několik minut jízdy tramvají. Přímo pod nádražní halou je stanice metra C. Některé spoje odjíždějí z nádraží v Libni, kam z centra jezdí například autobusy číslo 136 a 183.

Příjezd na nádraží: Hlavní nádraží v Popradu se nachází 10 minut pěšky od centra města. Cestujícím je zde k dispozici čekárna a úschovna zavazadel.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Poprad

Tipy pro cestovatele: Do města Poprad můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Poprad mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost jízdenky na vlak z města Praha do města Poprad jsou levné, a to již od 325 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem jízdenky na vlak koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu vlakem porovnáním cen různých železničních dopravců. Jízdenky na vlak si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Cena jízdenky na vlak z města Praha do města Poprad se pohybuje kolem 412 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky na vlak.
Z města Praha do města Poprad je vzdálenost vlakem asi 438 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Vlakem na trase Praha - Poprad pojedete v průměru 6 hod 58 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Je několik železničních nádraží ve městě Praha, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Prague a Prague - Kačerov. Poprad také nabízí několik různých vlakových nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Poprad-Tatry, Matejovce pri Poprad a Poprad-Spis. Sobota.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu železniční nádraží Prague   a cestu ukončují na Poprad-Tatry.

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Prague a nachází se 3.6 km od centra města Praha.

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro ukončení této cesty je Poprad-Tatry. Nachází se 3.6 km od centra města Poprad.

Železniční dopravci jezdící z Praha do Poprad, jsou například: RegioJet a. S. Leo Express, RegioJet nebo Czech Railways (ČD).
Přímý spoj Praha – Poprad poskytuje například Leo Express nebo RegioJet a. S. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Praha – Poprad levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Z města Praha do destinace Poprad odjíždí první vlak v 20: 38. Poslední vlak mezi městy Praha – Poprad odjíždí v 20: 38. Na stránkách Omio najdete aktuální informace a jízdní řády vlaků pro trasu Praha – Poprad a vy si tak můžete zarezervovat jízdenky na vlak, které vám nejvíce vyhovují.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenky na vlak z města Praha do města Poprad rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě. Vaše cesta vlakem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Praha a Poprad vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Praha do města Poprad a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jedno místo.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk