Vlaky Praha Neapol

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Neapol

distanceVzdálenost1029 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem20 hod 7 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak9 410 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciČeské dráhy

Na trase Praha – Neapol v délce 1029 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například České dráhy. Cesta v průměru trvá 20 hod 7 min. Počet spojů za den: 1 vlakový spoj. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 8 920 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 9 410 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Neapol Centrale.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Neapol

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Praha – Neapol. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Neapol, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Praha do Neapol mohou začínat již od 8 920 Kč (332 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Praha do Neapol je 9 410 Kč (350 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Neapol vlakem je 20 hod 7 min   na 1029 km dlouhé journey, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První vlak z Praha do Neapol odjíždí v 6: 45.
Poslední vlak z Praha do Neapol odjíždí v 14: 21.
1 vlakový spoj krát denně z Praha do Neapol, které vyžadují minimálně jednu změnu s České dráhy. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Vezměte vlak z Praha do Neapol s České dráhy. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné železniční dopravci pro route mezi městy Praha a Neapol, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov. Při příjezdu do Neapol můžete ukončit svou trip v železniční nádraží jako Neapol Centrale, Neapol P. Za Garibaldi a Neapol Montesanto.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Praha hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Neapol Centrale, která je vzdálena asi od centra města.

Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat mezi městy Praha a Neapol 3 různými způsoby: vlak, autobus nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk