Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele

Vlaky na trase Praha – Münster
Do města Münster můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Münster mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Praha do města Praha vlakem?
Vlakový jízdenky z města Praha do města Münster mohou stát již 758 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty vlakový jízdenky z města Praha do města Münster.
Jaké je jízdné vlakem z města Praha do města Münster?
Cena jízdenky vlakem z města Praha do města Münster se pohybuje kolem 758 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Kolik km je to z města Praha do města Münster vlakem?
Pokud chcete jet vlakem, Münster je od města Praha daleko přibližně 518 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Jaká je doba jízdy vlakem z města Praha do města Münster?
Vlakem z Praha do Münster pojedete v průměru 8 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Který jezdí z Praha do Münster?
, který jezdí z Praha do Münster, je například Deutsche Bahn.
Kde najdu levné jízdenky vlakem z města Praha do města Münster?
Levné jízdenky vlakem z města Praha do města Münster snadno vyhledáte v našem formuláři. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Když přijedu do Münster z Praha vlakem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Münster vlakem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Berlín, Hamburk nebo Kolín nad Rýnem. Pokud chcete objevovat Berlín, Hamburk nebo Kolín nad Rýnem z Münster, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.
Co když nemám auto a chci jet z města Praha do města Münster? Můžu jet vlakem?
Cestovat z města Praha do města Münster bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení vlakem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Münster.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Münster
Praha Hlavni Nadrazi (M)
Vybavení

Vlaky Praha – Münster, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali