Vlaky Praha Mladá Boleslav

čt 20. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
20. 6.

21. 6.
so
22. 6.
ne
23. 6.
po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Mladá Boleslav

distanceVzdálenost49 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem1 hod 40 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak292 Kč
frequencyPočet spojů vlakem4 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciČeské dráhy

Na trase Praha – Mladá Boleslav v délce 49 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například České dráhy. Cesta v průměru trvá 1 hod 40 min. Počet spojů za den: 4 vlakové spoje. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 292 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 292 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Mladá Boleslav, město nádraží.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Mladá Boleslav

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Praha – Mladá Boleslav. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Mladá Boleslav, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Praha do Mladá Boleslav mohou začínat již od 292 Kč (11 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Praha do Mladá Boleslav je 292 Kč (11 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Praha do Mladá Boleslav je 1 hod 40 min   na 49 km dlouhé journey, s přibližně 4 vlakové spoje spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
První vlak z Praha do Mladá Boleslav odjíždí v 5: 21.
Poslední vlak z Praha do Mladá Boleslav odjíždí v 23: 26.
4 vlakové spoje krát denně z Praha do Mladá Boleslav, které vyžadují minimálně jednu změnu s České dráhy. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Pro trip z Praha do Mladá Boleslav můžete jet vlak s České dráhy. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Praha - Mladá Boleslav na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.
Ne, nejsou k dispozici noční vlaky, nejnovější vlak pro tuto trasu je 23: 26.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov. Při příjezdu do Mladá Boleslav můžete ukončit svou route v železniční nádraží jako Mladá Boleslav, město nádraží, Mladá Boleslav-Debř nádraží a Mladá Boleslav, hlavní nádraží.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Praha hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Mladá Boleslav, město nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Mladá Boleslav z Praha stojí za to díky krátké cestě, která zabere 1 hod 40 min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat mezi městy Praha a Mladá Boleslav 2 různými způsoby: vlak nebo autobus.
DomůVlakyVlakem do Mladá BoleslavVlaky Praha Mladá Boleslav

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk