Vlaky Praha Milán

po 20. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Milán

distanceVzdálenost645 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem15 hod 14 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak4 552 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn nebo České dráhy

Na trase Praha – Milán v délce 645 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn nebo České dráhy. Cesta v průměru trvá 15 hod 14 min. Počet spojů za den: 1 vlakový spoj. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 4 552 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 4 552 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Milán Centrale.

Vlakové společnosti: Vlaky Praha - Milán

Hledejte nejlepší možnosti dopravy vlakem z města Praha do města Milán s našimi partnery! Na Omio najdete výhodné nabídky, levné a aktuální odjezdy vlaků.

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem dopravy vlakem. Denně na trať vypraví v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních linek. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC patří do standardního vybavení ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá velkým výběrem tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Praha - Milán.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Milán

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Praha – Milán. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Milán, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Praha do Milán mohou začínat již od 4 552 Kč (173 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Praha do Milán je 4 552 Kč (173 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Milán vlakem je 15 hod 14 min   na 645 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
1 vlakový spoj krát denně z Praha do Milán, které vyžadují minimálně jednu změnu s Deutsche Bahn nebo České dráhy. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Když se přepravujete z Praha do Milán vlak, můžete se spolehnout na Deutsche Bahn nebo České dráhy pro nejlepší způsob, jak se dostat do Milán. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Praha a Milán a porovnat nabízené vybavení.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov. Při příjezdu do Milán můžete ukončit svou journey v železniční nádraží jako Milán Centrale, Milán Porta Garibaldi a Milán Rogoredo.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Praha hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Milán Centrale, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro vlak z Praha do Milán je květen.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Praha - Milán 3 různými způsoby: vlak, autobus nebo let.

Vlaky Praha – Milán a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk