Vlaky Praha Milán

Nejlevnější vlaky z místa Praha do místa Milán

Zobrazují se časy a ceny pro 08. 6..

Nejlevnější

5330

Průměr

5330

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
18:4521h05
Praha
15:50Milán Centrale
5330 1Jednosměrná
6 přestupů

Jízdní řády vlaků Praha – Milán

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den čtvrtek 8. června
18:4521h05
Praha
15:50Milán Centrale
6 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.
st
28. 6.

Nejrychlejší vlaky z místa Praha do místa Milán

Zobrazují se časy a ceny pro 08. 6..

Nejrychlejší cesta

21 h 5 min

Průměr

21 h 5 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

646 km

Najít na trase Praha–Milán spoj bez alespoň 6 přestupů není snadné.

Nejrychlejší
18:4521h05
Praha
15:50Milán Centrale
5330 1Jednosměrná
6 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Milán?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Vlaky Praha – Milán

distanceVzdálenost645 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem21 hod 5 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak5 384 Kč
frequencyPočet spojů vlakem2 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciCzech Railways (ČD), Deutsche Bahn nebo Deutsche Bahn with connection

Na trase Praha – Milán v délce 645 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Czech Railways (ČD), Deutsche Bahn nebo Deutsche Bahn with connection. Cesta v průměru trvá 21 hod 5 min. Počet spojů k dispozici: 2 vlakové spoje denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 5 384 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 4 306 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: Milano Centrale.

železniční dopravci: Vlaky Praha - Milán

Vlaky vás dostanou mezi městy Praha a Milán za ceny již od 4 306 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odjezdy vlaků pro vaší cestu.

Deutsche Bahn
České dráhy

Deutsche Bahn (DB) je hlavním poskytovatelem železniční dopravy v Německu, a s průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Zvláštností společnosti Deutsche Bahn je široká škála různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu vlakem z města Praha do města Milán. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco koupelny jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

České dráhy jsou hlavním provozovatelem železniční dopravy v České republice. Vlaky Českých drah mají nejhustější síť pokrytí v zemi a dovezou vás také do zahraničí, napříkad do Rakouska, Německa, Polska, na Slovensko, do Maďarska, Dánska, Belgie, Nizozemí a do slovinské Lublaně a Mariboru. Do flotily Českých drah patří tyto vlaky: osobní vlak (Os), spěšný vlak (Sp), rychlík (R) a několik typů expresních vlaků – expres (Ex), InterCity (IC), SuperCity (SC), EuroCity (EC) a EuroNight (EN). České dráhy nabízejí několik typů jízdenek: Flexi, Flexi zvýhodněná jízdenka a Vázaná jízdenka. Vybrat si můžete tu pravou podle toho, jak často cestujete a za jakým účelem. K dispozici je mnoho levných jízdenek na vlaky ČD a slevy pro studenty dojíždějící do školy, pro seniory a další. Dále můžete vybírat mezi první a druhou třídou, nejen pro vaši příští cestu vlakem mezi městy Praha a Milán.

České dráhy vlaky Praha to Milán:

  • Průměrná doba cesty: 21 hod 24 min
  • České dráhy - počet spojů: 2 za den

Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Milán

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Praha – Milán. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Milán, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Nejnižší ceny jízdenek na vlak z města Praha do města Milán pořídíte od 4 306 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své jízdenky na vlak zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat jízdenky na vlak co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena, kterou zaplatíte za jízdenky na vlak z města Praha do města Milán může být různá. Pohybuje se kolem 5 384 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenky na vlak s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Vzdálenost do města Milán z města Praha vlakem je zhruba 645 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Dojezdová doba vlakem z města Praha do města Milán je v průměru 21 hod 5 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika železničních nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Prague a Prague - Kačerov. Po příjezdu do Milán, můžete cestu ukončit v jednom z železničních nádraží, jako například: Milano Centrale, Milano Rogoredo a Milano Porta Garibaldi.

Zákazníci Omio rezervují vlaky pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Prague   do stanice Milano Centrale  

Vlakem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Prague, jež je od centra města vzdáleno 3.6 km.

Milano Centrale je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Milán. Je vzdálená 3.6 km od centra města.

Průměrný počet vlaků z města Praha do města Milán je 2 denně. Jízdní řády vlaků se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování vlakem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
První vlak dne odjíždí z města Praha do města Milán v 16: 45. Poslední vlak ve městě Praha odjíždí v 17: 45 do města Milán. Všechny jízdní řády vlaků najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Levné jízdenky na vlak z města Praha do města Milán snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě. Cestování vlakem je díky tomu snadné a beze stresu.
Z města Praha do města Milán můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení vlakem a najděte levné jízdenky na vlak z města Praha do města Milán. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky na vlak přímo v aplikaci Omio.

Vlaky Praha – Milán a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk