Vlak z Praha do Milán

Nejlevnější vlaky z místa Praha do místa Milán

Zobrazují se časy a ceny pro 02. 2..

Nejlevnější

1278

Průměr

1278

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn
06:38Praha13h57 20:35Milán
0 přestupů
1278 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Praha – Milán

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 2. února).
Deutsche Bahn
06:38Praha13h57 20:35Milán
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
02. 2.

03. 2.
so
04. 2.
ne
05. 2.
po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.

Nejrychlejší vlaky z místa Praha do místa Milán

Zobrazují se časy a ceny pro 02. 2..

Nejrychlejší cesta

13 h 57 min

Průměr

13 h 57 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

646 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Praha – Milán, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Deutsche Bahn
06:38Praha13h57 20:35Milán
0 přestupů
1278 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Milán?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Vlaky Praha – Milán

distanceVzdálenost645 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem21 hod 5 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak6 829 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn with connection nebo Deutsche Bahn

Na trase Praha – Milán v délce 645 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn with connection nebo Deutsche Bahn. Cesta v průměru trvá 21 hod 5 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 6 829 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 6 829 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: Milano Centrale.

železniční dopravci: Vlaky Praha - Milán

Se společností můžete mezi městy Praha a Milán cestovat vlakem levně, s cenami začínajícími na 6 829 Kč. Porovnejte a najděte odjezdy vlaků a levné na Omio.

Deutsche Bahn

Deutsche Bahn (DB) je hlavním poskytovatelem železniční dopravy v Německu, a s průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Zvláštností společnosti Deutsche Bahn je široká škála různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu vlakem mezi městy Praha a Milán. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco koupelny jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Milán

Tipy pro cestovatele: Do města Milán můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Milán mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné jízdenky na vlak z města Praha do města Milán mohou stát již 6 829 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné jízdenky na vlak z města Praha do města Milán.
Levné jízdenky na vlak z města Praha do města Milán kolem 6 829 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Pokud chcete jet vlakem, Milán je od města Praha přibližně 645 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Vlakem na trase Praha - Milán pojedete v průměru 21 hod 5 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika vlakových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Prague a Prague - Kačerov. Po příjezdu do Milán, můžete cestu ukončit v jednom z vlakových nádraží, jako například: Milano Centrale, Milano Rogoredo a Milano Porta Garibaldi.

Zákazníci Omio rezervují vlaky pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Prague   do stanice Milano Centrale  

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Prague a nachází se 3.6 km od centra města Praha.

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro ukončení této cesty je Milano Centrale. Nachází se 3.6 km od centra města Milán.

Železniční dopravci poskytují dopravu na trase Praha – Milán. K dispozici jsou vlakem od společnosti Deutsche Bahn with connection nebo Deutsche Bahn. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Levné jízdenky na vlak z města Praha do města Milán snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě. Cestování vlakem je díky tomu snadné a beze stresu.
Cestovat z města Praha do města Milán bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení vlakem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na vlak na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Milán.

Vlaky Praha – Milán, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk