Vlak z Praha do Mariánské Lázně

Nejlevnější vlaky z místa Praha do místa Mariánské Lázně

Zobrazují se časy a ceny pro 28. 6..

Nejlevnější

-

Průměr

-

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Czech Railways (ČD)
23:43Praha Hlavni Nadrazi1h29 01:12Marianske Lazne
1 přestup
Hledej ceny

Jízdní řády vlaků Praha – Mariánské Lázně

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (úterý 28. června).
Czech Railways (ČD)
23:43Praha Hlavni Nadrazi1h29 01:12Marianske Lazne
1 přestup

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
28. 6.
st
29. 6.
čt
30. 6.

01. 7.
so
02. 7.
ne
03. 7.
po
04. 7.

Nejrychlejší vlaky z místa Praha do místa Mariánské Lázně

Zobrazují se časy a ceny pro 28. 6..

Nejrychlejší cesta

1 h 29 min

Průměr

1 h 29 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

124 km

Najít na trase Praha–Mariánské Lázně spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

Czech Railways (ČD)
23:43Praha Hlavni Nadrazi1h29 01:12Marianske Lazne
1 přestup
Hledej ceny

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Vlaky Praha – Mariánské Lázně

Prahu a Mariánské Lázně dělí vzdálenost 124 kilometrů vzdušnou čarou. Na cestování na této trase je třeba si vyhradit přibližně dvě a půl hodiny. Cestujícím jsou k dispozici přímé spoje od Českých drah.

Kteří železniční dopravci jezdí na trase Praha – Mariánské Lázně?

Vlaky Praha – Mariánské Lázně posílá na trasu několikrát denně dopravní společnost České dráhy. Jedná se o pravidelné přímé spoje.

Jak dlouho trvá cesta vlakem na trase Praha – Mariánské Lázně?

V případě cesty z hlavního nádraží přepraví vlaky Praha – Mariánské Lázně cestující do cíle už za dvě hodiny a 22 minut. Druhou možností je nastoupit v Libni, pak se cesta protáhne o 20 minut.

Kolik spojení vlakem je k dispozici na trase Praha – Mariánské Lázně?

Denně je na této trase k dispozici 10 spojů, celkem lze tedy vybírat ze 70 spojů týdně. První vlaky odjíždějí před sedmou hodinou ráno, poslední pak kolem deváté hodiny večer.

Ze kterých železničních nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí vlaky na trase Praha – Mariánské Lázně?

Odjezd z nádraží: Hlavní nádraží v Praze se nachází přímo v centru města. Lze sem dojít pěšky nebo metrem linky C. Cestující mají v budově k dispozici celou řadu obchodů, kaváren, bankomaty, úschovnu zavazadel a další služby. Druhou možností je nastoupit na nádraží v Libni.

Příjezd na nádraží: Vlakové nádraží v Mariánských Lázních je umístěno v centru města. Cestující zde mohou mimo standardních služeb využít úschovnu zavazadel nebo půjčovnu kol.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Mariánské Lázně

Do města Mariánské Lázně můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Mariánské Lázně mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Vlakový jízdenka z města Praha do města Mariánské Lázně může být nejlevnější od 1 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.
Cena jízdenky vlakem z města Praha do města Mariánské Lázně se pohybuje kolem 140 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Praha do města Mariánské Lázně bude kolem 123 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Doba jízdy vlakem z Praha do Mariánské Lázně je v průměru 2 hod 27 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Jízdní řády z Praha do Mariánské Lázně vám Omio vyhledá jako Czech Railway.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku vlakem z města Praha do města Mariánské Lázně rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Vaše cesta vlakem z Praha to Mariánské Lázně nemusí končit v Mariánské Lázně. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Mariánské Lázně zahrnují Berlín, Mnichov nebo Karlovy Vary. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Berlín, Mnichov nebo Karlovy Vary s Omio!
Z města Praha do města Mariánské Lázně můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení vlakem a najděte levné jízdenky z města Praha do města Mariánské Lázně. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk