POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
02. 2.

03. 2.
so
04. 2.
ne
05. 2.
po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Londýn?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Vlaky Praha – Londýn

distanceVzdálenost1032 km
changesVlak bez přestupuNe

Na trase Praha – Londýn v délce 1032 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba. K dispozici je přímé spojení vlakem. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: London Victoria.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Londýn

Tipy pro cestovatele: Do města Londýn můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Z města Praha do města Londýn je to vlakem kolem 1032 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.

Je několik vlakových nádraží ve městě Praha, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Prague a Prague - Kačerov. Londýn také nabízí několik různých vlakových nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba London Victoria, London Euston a London Kings Cross.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu vlakové nádraží Prague   a cestu ukončují na London Victoria.

Vlakem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Prague, jež je od centra města vzdáleno 3.6 km.

London Victoria je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Londýn. Je vzdálená 3.6 km od centra města.

Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší jízdenky na vlak z města Praha do města Londýn bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk