Vlak z Praha do Leer

Nejlevnější vlaky z místa Praha do místa Leer

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

477

Průměr

771

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn
11:25Praha10h49 22:14Leer
0 přestupů
477 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
17:45Praha15h28 09:13Leer
0 přestupů
628 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
17:26Praha14h48 08:14Leer
0 přestupů
1208 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Praha – Leer

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
Deutsche Bahn
11:25Praha10h49 22:14Leer
0 přestupů
Deutsche Bahn
17:26Praha14h48 08:14Leer
0 přestupů
Deutsche Bahn
17:45Praha15h28 09:13Leer
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Nejrychlejší vlaky z místa Praha do místa Leer

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

10 h 49 min

Průměr

13 h 41 min

vlaky/vlaků denně

3

Vzdálenost

593 km

3 z 3 vlaků, které každý den jezdí na trase Praha – Leer, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Deutsche Bahn
11:25Praha10h49 22:14Leer
0 přestupů
477 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
17:26Praha14h48 08:14Leer
0 přestupů
1208 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
17:45Praha15h28 09:13Leer
0 přestupů
628 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Leer

distanceVzdálenost593 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem10 hod 49 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak870 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciCzech Railways (ČD), Deutsche Bahn with connection nebo Deutsche Bahn

Na trase Praha – Leer v délce 593 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Czech Railways (ČD), Deutsche Bahn with connection nebo Deutsche Bahn. Cesta v průměru trvá 10 hod 49 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 870 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 477 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: Leer (Ostfriesl).

Vlakové společnosti: Vlaky Praha - Leer

Vlaky vás dostanou z města Praha do města Leer za ceny již od 477 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odjezdy vlaků pro vaší cestu.

Deutsche Bahn
České dráhy

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem železniční dopravy. Denně uskuteční v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních jízd vlakem. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní ICE (Intercity Express) a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá svou širokou škálou tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Praha - Leer.

České dráhy jsou hlavním provozovatelem železniční dopravy v České republice. Vlaky Českých drah mají nejhustější síť pokrytí v zemi a dovezou vás také do zahraničí, napříkad do Rakouska, Německa, Polska, na Slovensko, do Maďarska, Dánska, Belgie, Nizozemí a do slovinské Lublaně a Mariboru. Do flotily Českých drah patří tyto vlaky: osobní vlak (Os), spěšný vlak (Sp), rychlík (R) a několik typů expresních vlaků – expres (Ex), InterCity (IC), SuperCity (SC), EuroCity (EC) a EuroNight (EN). České dráhy nabízejí několik typů jízdenek: Flexi, Flexi zvýhodněná jízdenka a Vázaná jízdenka. Vybrat si můžete tu pravou podle toho, jak často cestujete a za jakým účelem. K dispozici je mnoho levných jízdenek na vlaky ČD a slevy pro studenty dojíždějící do školy, pro seniory a další. Dále můžete vybírat mezi první a druhou třídou, nejen pro vaši příští cestu vlakem z města Praha do města Leer.

Vlaky České dráhy na trase Praha - Leer:

  • Průměrná doba cesty: 10 hod 37 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • České dráhy - počet spojů: 6 za den

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Leer

Tipy pro cestovatele: Do města Leer můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Leer mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné jízdenky na vlak z města Praha do města Leer koupíte za cenu kolem 477 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých železničních dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte jízdenky na vlak co nejdříve.
Výhodné jízdné vlakem z města Praha do města Leer vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdenky na vlak se pohybuje kolem 870 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Praha do města Leer bude kolem 593 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Vlakem na trase Praha - Leer pojedete v průměru 10 hod 49 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Je několik železničních nádraží ve městě Praha, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Prague a Prague - Kačerov. Leer také nabízí několik různých vlakových nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Leer (Ostfriesl) a Leer, ZOB/Bahnhof.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu železniční nádraží Prague   a cestu ukončují na Leer (Ostfriesl).

Nejoblíbenější železniční nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Prague a nachází se 3.6 km od centra města Praha.

Nejoblíbenější železniční nádraží pro ukončení této cesty je Leer (Ostfriesl). Nachází se 3.6 km od centra města Leer.

Železniční dopravci jezdící z Praha do Leer, jsou například: Czech Railways (ČD), Deutsche Bahn with connection nebo Deutsche Bahn.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenku na vlak z města Praha do města Leer rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
Cestovat z města Praha do města Leer bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení vlakem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na vlak na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Praha do města Leer.

Vlaky Praha – Leer, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk