Nejlevnější vlaky z místa Praha do místa Kutná Hora

Zobrazují se časy a ceny pro 29. 7..

Cheapest

92

Average

98

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Praha–Kutná Hora zakoupená v den cesty stojí přibližně 98 Kč. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 92 Kč.

Nejlevnější
15:46Praha, Hlavní Nádraží0h38 16:24Kutná Hora
0 changes
92 1Jednosměrná
Nejlevnější
17:46Praha, Hlavní Nádraží0h38 18:24Kutná Hora
0 changes
92 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
16:46Praha, Hlavní Nádraží0h37 17:23Kutná Hora
0 changes
109 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Praha – Kutná Hora

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (čt 29. července).
15:46Praha, Hlavní Nádraží0h38 16:24Kutná Hora
0 changes
16:46Praha, Hlavní Nádraží0h37 17:23Kutná Hora
0 changes
17:46Praha, Hlavní Nádraží0h38 18:24Kutná Hora
0 changes

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
29. 7.
92 RegioJet a.s.

30. 7.
92 RegioJet a.s.
so
31. 7.
81 RegioJet a.s.
ne
1. 8.
92 RegioJet a.s.
po
2. 8.
92 RegioJet a.s.
út
3. 8.
92 RegioJet a.s.
st
4. 8.
92 RegioJet a.s.
čt
5. 8.
92 RegioJet a.s.

6. 8.
92 RegioJet a.s.
so
7. 8.
55 Leo Express
ne
8. 8.
92 RegioJet a.s.
čt
12. 8.
55 Leo Express

13. 8.
22 RegioJet a.s.
so
14. 8.
81 RegioJet a.s.
ne
15. 8.
92 RegioJet a.s.
po
16. 8.
55 Leo Express
út
17. 8.
88 Leo Express

Nejrychlejší vlaky z místa Praha do místa Kutná Hora

Zobrazují se časy a ceny pro 29. 7..

Nejrychlejší cesta

37 min

Průměr

37 min

vlaky/vlaků denně

3

Vzdálenost

63 km

3 z 3 vlaků, které každý den jezdí na trase Praha – Kutná Hora, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Tyto přímé vlaky urazí 63 km dlouhou trasu v průměru za 37 min , ale když si cestu dobře naplánujete, můžete se do cíle dostat už za 37 min .

Cesta nejpomalejšími spoji trvá 38 min a obvykle zahrnuje jeden nebo dva přestupy. Často ale vyjde o něco levněji.

Nejrychlejší
16:46Praha, Hlavní Nádraží0h37 17:23Kutná Hora
0 changes
109 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
15:46Praha, Hlavní Nádraží0h38 16:24Kutná Hora
0 changes
92 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
17:46Praha, Hlavní Nádraží0h38 18:24Kutná Hora
0 changes
92 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Rychlý průvodce: vlaky z Prahy do Kutné Hory

Průměrná cena: 107 Kč
Počet busů denně: ~ 8
Počet přestupů: Přímý
Průměrná délka: 0:49 hod.
Nejrychlejší cesta: 0:49 hod.
Nejdelší cesta: 0:49 hod.
 


Vlakem z Prahy do Kutné Hory – Přehled cesty

Železniční trať z Prahy do Kutné Hory spojuje dvě nejnavštěvovanější a turisty nejvyhledávanější tuzemské destinace. Zatímco Praha je hlavním městem s bohatým kulturním životem a mnoha památkami, Kutná Hora je zase malým městečkem, spíše se sakrálními pamětihodnostmi, jež jsou k tomu pod ochranou organizace UNESCO. Není divu, že o cestování mezi těmito dvěma lokalitami je obrovský zájem, zejména mezi mezinárodními turisty, kteří chtějí cestovat nezávisle na cestovních agenturách. České dráhy denně vypravují přibližně 10 rychlíků, zastavujících v Kutné Hoře. První jede krátce po šesté hodině ranní, poslední v deset hodin večer, a to zhruba ve dvouhodinovém intervalu. Není nutné zakupovat jízdenku s místenkou - jednak se jedná o relativně krátkou vzdálenost (73 kilometrů) a jízdní dobu (cca 45 minut), navíc soupravy nejezdí přeplněné.

Vlakem z Prahy

Cesta začíná na pražském Masarykovo nádraží, kterému se říká též Nádraží Střed. Nachází se v samotném centru Prahy, přesně uprostřed na cestě mezi Hlavním vlakovým a ústředním autobusovým terminálem. Před vestibulem zastavuje mnoho tramvají, směřujících do centra nebo na periferii. Do nedaleké ulice V Celnici zajíždí i letištní autobus s pravidelným půlhodinovým intervalem.

Příjezd vlakem do Kutné Hory

Cesta končí na hlavním nádraží v Kutné Hoře. To se nachází asi 2 kilometry od historického jádra a několik minut jízdy od čtvrti Sedlec, kam se dá dojet místním motoráčkem. Před stanicí též zastavuje autobus číslo 7, jenž je univerzálním spojením všech atraktivních míst ve městě, včetně autobusového nádraží. Celkově je ale nejpraktičtější pohybovat se po Kutné Hoře pěšky.

Destinace Kutná Hora

Kutná Hora je jednou z nejčastěji navštěvovaných a nejznámějších destinací v České republice. Přijíždějícímu návštěvníkovi nabídne pitoreskní centrum, jemuž vévodí chrám sv. Barbory, který je součástí kulturního dědictví UNESCO. Dále pak za návštěvu stojí hornické muzeum i městská část Sedlec, kam statisíce návštěvníků ročně, chodí obdivovat Kostnici - kapli, vyzdobenou dekoracemi, jež byly vyrobeny z lidských ostatků. K vidění lze doporučit i nedaleký kostel Nanebevzetí Panny Marie a zajímavé muzeum tabáku.

Tipy pro cestovatele

Vlaky na trase Praha – Kutná Hora
Do města Kutná Hora můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Kutná Hora mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik stojí low cost vlakový jízdenka z města Praha do města Kutná Hora?
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Kutná Hora z města Praha je vlakem a může stát již od 3 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou vlakový jízdenku z města Praha do města Kutná Hora s Omio.
Jaké je jízdné vlakem z města Praha do města Kutná Hora?
Výhodná cena jízdenky vlakem z města Praha do města Kutná Hora se pohybuje kolem 3 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Jaká je vzdálenost z města Praha do města Kutná Hora vlakem?
Z města Praha do města Kutná Hora je kilometrová vzdálenost vlakem asi 62 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Jaká je doba jízdy vlakem z města Praha do města Kutná Hora?
Vlakem z Praha do Kutná Hora pojedete v průměru 32 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Jaké jsou spoje vlaky z Praha do Kutná Hora?
Jízdní řády z Praha do Kutná Hora vám Omio vyhledá jako Czech Railway nebo Leo Express.
Existuje přímé spojení z města Praha do města Kutná Hora vlakem?
Přímou linku vlakem z města Praha do města Kutná Hora nabízí například Leo Express nebo RegioJet a. S. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Mohu koupit zpáteční jízdenku vlakem z města Praha do města Kutná Hora?
Výhodné jízdenky vlakem z města Praha do města Kutná Hora můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánuji cestu z Praha do Kutná Hora vlakem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Kutná Hora, které stojí zato navštívit?
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují vlakem z Praha do Kutná Hora, není Kutná Hora tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Kutná Hora, které stojí za návštěvu, jsou Brno, Český Krumlov nebo Kolín. Podívejte se na Omio na levné vlakový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Můžu místo cesty autem jet vlakem z města Praha to města Kutná Hora?
Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Kutná Hora z města Praha. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení vlakem z města Praha do města Kutná Hora a kupte si levné vlakový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Kutná Hora
Praha Hlavni Nadrazi (M)
Vybavení