POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
18. 1.
309 RegioJet a.s.
337 Infobus
6336 Lot Polish Airlines
st
19. 1.
309 RegioJet a.s.
413 STUDENT AGENCY k.s.
6336 Lot Polish Airlines
čt
20. 1.
309 RegioJet a.s.
320 Infobus
144 ryanair sun

21. 1.
830 Leo Express
413 STUDENT AGENCY k.s.
5194 Lot Polish Airlines
so
22. 1.
309 RegioJet a.s.
413 STUDENT AGENCY k.s.
4286 Lot Polish Airlines
ne
23. 1.
309 RegioJet a.s.
337 Flixbus
144 ryanair sun
po
24. 1.
309 RegioJet a.s.
413 STUDENT AGENCY k.s.
4286 Lot Polish Airlines
út
25. 1.
309 RegioJet a.s.
337 Flixbus
4286 Lot Polish Airlines
st
26. 1.
309 RegioJet a.s.
395 Flixbus
3845 Lot Polish Airlines
čt
27. 1.
309 RegioJet a.s.
320 Infobus
422 ryanair sun

28. 1.
830 Leo Express
413 STUDENT AGENCY k.s.
3845 Lot Polish Airlines
so
29. 1.
231 RegioJet a.s.
335 STUDENT AGENCY k.s.
3430 Lot Polish Airlines
ne
30. 1.
309 RegioJet a.s.
337 Flixbus
145 ryanair sun
po
31. 1.
309 RegioJet a.s.
402 Flixbus
3430 Lot Polish Airlines
út
1. 2.
Hledej ceny
337 Flixbus
3430 Lot Polish Airlines
st
2. 2.
Hledej ceny
337 Flixbus
3430 Lot Polish Airlines
čt
3. 2.
Hledej ceny
337 Infobus
224 ryanair sun

4. 2.
683 Leo Express
413 STUDENT AGENCY k.s.
3430 Lot Polish Airlines
so
5. 2.
Hledej ceny
337 Flixbus
3216 Lufthansa Cityline
ne
6. 2.
582 Leo Express
337 Flixbus
223 ryanair sun

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Vlaky Praha – Krakov

Dostat se z Prahy do polského Krakova je jednoduché. Vlaková spojení na trase jsou rychlá a navíc poměrně frekventovaná. Máme tak na výběr hned z několika časů odjezdů denně. Prahu a Krakov od sebe dělí více než 540 km. Nejrychlejší vlak na trase tuto vzdálenost ujede za šest hodin a osm minut. K dispozici jsou linky přímé i s přestupem.

Kteří železniční dopravci jezdí na trase Praha – Krakov?

Vlaky Praha – Krakov operují převážně tři dopravní společnosti, jedná se o České dráhy, Leo Express a RegioJet. ČD nabízí mezi oběma destinacemi jeden přímý spoj denně.Je možné využít také noční spoj, který dorazí do Krakova druhý den v ranních hodinách. RegioJet a Leo Express nabízí spojení s přestupem v Bohumíně nebo Ostravě.

Jak dlouho trvá cesta vlakem na trase Praha – Krakov?

Vlaky Praha – Krakov jezdí pravidelně několikrát denně téměř každé dvě hodiny. Jde o dvě přímá vlaková spojení v dopoledních a večerních hodinách, dále několik spojů s krátkým přestupem na ostravském nebo bohumínském nádraží. Nejrychlejší cesta z Prahy do Krakova trvá šest hodin a osm minut. Noční jízda přes Bratislavu ovšem může trvat až 14 hodin.

Kolik spojení vlakem je k dispozici na trase Praha – Krakov?

Na trase Praha – Krakov se denně odbavuje až osm linek včetně nočních spojů. Většinu z nich provozuje Leo Express, přímé spoje cestujícím nabízejí České dráhy. Za týden je do Krakova vysláno více než 40 vlaků, to je přes 150 vlakových spojení mezi těmito městy měsíčně.

Ze kterých železničních nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí vlaky na trase Praha – Krakov?

Odjezd z nádraží: Hlavní nádraží v Praze najdeme v centru města, jen několik minut pěšky od Václavského náměstí. Nádraží je dostatečně vybaveno stánky s občerstvením, obchody, bankomaty nebo supermarketem. K dispozici v celém areálu nádraží je Wi-Fi připojení zdarma. Součástí nádraží je stanice metra C.

Příjezd na nádraží: Vlak svou cestu končí na vlakovém nádraží Krakov Glowny, které se nachází na severovýchodním cípu města, v docházkové vzdálenosti od centra. K dispozici jsou zde ale také tramvajové spoje do centra, stačí nasednout na tramvaj číslo 1 nebo 2 a za několik málo minut jsme na Starém městě. Hlavní nádraží v Krakově je součástí moderního komplexu Galeria Krakowska, kde najdeme obchody, restaurace, lékárny, poštu i supermarket. Cestujícím jsou zde navíc k dispozici skřínky na zavazadla, sprchy, toalety a Wi-Fi připojení.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Krakov

Do města Krakov můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Krakov mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levná může být cesta vlakem z města Praha do města Krakov?

Vlakový jízdenka z města Praha do města Krakov může být nejlevnější od 309 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.

Jaká je výhodná cena jízdenky vlakem z města Praha do města Krakov?

Jízdné vlakem z města Praha do města Krakov může být různé. Pohybuje se kolem 383 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.

Jaká je vzdálenost z města Praha do města Krakov vlakem?

Vzdálenost do města Krakov z města Praha vlakem je zhruba 392 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.

Jak dlouho trvá cesta vlakem z města Praha do města Krakov?

Doba jízdy vlakem z Praha do Krakov je v průměru 7 hod 2 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Se kterým je nejlepší cesta vlakem z Praha do Krakov?

, který jezdí z Praha do Krakov, je například Czech Railway, Leo Express, RegioJet nebo RegioJet a. S.

Existuje přímé spojení z města Praha do města Krakov vlakem?

Hledáte cestu vlakem z města Praha do města Krakov přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Leo Express. Pokud jste vyhovující cestu vlakem z města Praha do města Krakov přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.

Kde najdu levné jízdenky vlakem z města Praha do města Krakov?

Levné jízdenky vlakem z města Praha do města Krakov snadno vyhledáte v našem formuláři. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Když přijedu do Krakov z Praha vlakem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?

Vaše cesta vlakem z Praha to Krakov nemusí končit v Krakov. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Krakov zahrnují Varšava, Berlín nebo Budapešť. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Varšava, Berlín nebo Budapešť s Omio!

Pokud nemám auto, jak najdu nejlepší cestu vlakem mezi městy Praha a Krakov?

Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Krakov z města Praha. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení vlakem z města Praha do města Krakov a kupte si levné vlakový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Krakov
Praha Hlavni Nadrazi (M)
Vybavení