Vlaky Praha Kolín nad Rýnem

st 24. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Praha do místa Kolín nad Rýnem

Zobrazují se časy a ceny pro 24. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
Deutsche Bahn
12:238h42
Praha hlavní nádraží
21:05Kolín nad Rýnem Hbf
4522 1Jednosměrná
4 přestupy
Deutsche Bahn
12:288h47
Praha hlavní nádraží
21:15Kolín nad Rýnem Hbf
5609 1Jednosměrná
1 přestup
Deutsche Bahn
08:288h47
Praha hlavní nádraží
17:15Kolín nad Rýnem Hbf
5609 1Jednosměrná
1 přestup
Deutsche Bahn
08:238h50
Praha hlavní nádraží
17:13Kolín nad Rýnem Messe/Deutz
5925 1Jednosměrná
3 přestupy

Odjezdy vlaků Praha – Kolín nad Rýnem

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den středa 24. dubna
Deutsche Bahn
08:238h50
Praha hlavní nádraží
17:13Kolín nad Rýnem Messe/Deutz
3 přestupy
Deutsche Bahn
08:288h47
Praha hlavní nádraží
17:15Kolín nad Rýnem Hbf
1 přestup
Deutsche Bahn
12:238h42
Praha hlavní nádraží
21:05Kolín nad Rýnem Hbf
4 přestupy
Deutsche Bahn
12:288h47
Praha hlavní nádraží
21:15Kolín nad Rýnem Hbf
1 přestup

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.
čt
09. 5.

10. 5.
so
11. 5.
ne
12. 5.
po
13. 5.
út
14. 5.

Nejrychlejší vlaky z místa Praha do místa Kolín nad Rýnem

Zobrazují se časy a ceny pro 24. 4..

Nejrychlejší cesta

8 h 42 min

Průměr

8 h 46 min

vlaky/vlaků denně

4

Vzdálenost

536 km

Mezi městy Praha a Kolín nad Rýnem je těžké nalézt spojení bez přestupu.

Nejrychlejší
Deutsche Bahn
12:238h42
Praha hlavní nádraží
21:05Kolín nad Rýnem Hbf
4522 1Jednosměrná
4 přestupy
Deutsche Bahn
12:288h47
Praha hlavní nádraží
21:15Kolín nad Rýnem Hbf
5609 1Jednosměrná
1 přestup
Deutsche Bahn
08:288h47
Praha hlavní nádraží
17:15Kolín nad Rýnem Hbf
5609 1Jednosměrná
1 přestup
Deutsche Bahn
08:238h50
Praha hlavní nádraží
17:13Kolín nad Rýnem Messe/Deutz
5925 1Jednosměrná
3 přestupy

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Kolín nad Rýnem

distanceVzdálenost536 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem8 hod 7 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak2 822 Kč
frequencyPočet spojů vlakem8 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn, FlixTrain, FlixBus nebo České dráhy

Na trase Praha – Kolín nad Rýnem v délce 536 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn, FlixTrain, FlixBus nebo České dráhy. Cesta v průměru trvá 8 hod 7 min. Počet spojů za den: 8 vlakových spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 2 822 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 993 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Kolín nad Rýnem Hbf.

železniční dopravci: Praha - Kolín nad Rýnem

Vyhledejte na Omio ty nejlepší vlaky mezi městy Praha a Kolín nad Rýnem s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 940 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit odjezdy vlaků a vybrat ty správné pro vaši trasu.

FlixBus je jednou z největších evropských nízkonákladových společností provozující autobusovou dopravu. Společnost byla založena v Německu a nabízí dálkové autobusové služby v Evropě a také v USA. FlixBus také provozuje noční autobusy na vybraných trasách po celé Evropě. Mezi standardní vybavení autobusů FlixBus patří bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku během dlouhých cest, větší prostor pro nohy, zavazadlový prostor a samozřejmostí jsou toalety. Na palubě si dokonce můžete zakoupit občerstvení a nápoje. FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze typ jízdenky Standard, který umožňuje jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené zavazadlo na osobu. Na další zavazadla se vztahují další poplatky, stejně tak pokud si chcete vybrat konkrétní sedadlo, například místo u stolu nebo panoramatické sedadlo s výhledem.

Vlaky Praha – Kolín nad Rýnem

Vlakem se z Prahy do Kolína nad Rýnem dopravíme v průběhu celého dne hned několikrát. Vzdálenost 700 km, která dělí obě města, vlak urazí za přibližně sedm hodin a 30 minut. Na trase je možno využít pouze spoje s minimálně jedním přestupem v Německu. Kombinace autobusové a vlakové dopravy na trase je také možná. Vlaky do Kolína nad Rýnem jezdí v pravidelných hodinových intervalech během celého dne. V provozu jsou i noční linky s příjezdem v dopoledních hodinách.

Kteří železniční dopravci jezdí na trase Praha – Kolín nad Rýnem?

Z Prahy do Kolína nad Rýnem jsou pravidelně operovány EC a ICE vlaky společnosti Deutsche Bahn s přestupem v Berlíně. Na trase je možno využít také autobusový spoj do Norimberku, který je taktéž zajišťován dopravcem DB. Z Norimberka do Kolína nad Rýnem se pak cestující dostanou ICE vlakem.

Jak dlouho trvá cesta vlakem na trase Praha – Kolín nad Rýnem?

Vlaky Praha Kolín nad Rýnem jsou pouze s přestupem. Nejrychlejší cesta do Kolína nad Rýnem trvá sedm hodin a 32 minut. U nočních spojů je třeba počítat s delšími časovými intervaly.

Kolik spojení vlakem je k dispozici na trase Praha – Kolín nad Rýnem?

Vlaky Praha – Kolín nad Rýnem jsou odbavovány téměř každou hodinu. Všechna nabízená vlaková spojení zajišťuje dopravce DB. Spojů s rozdílným počtem přestupů je denně k dispozici až 18. První vlak vyjíždí z Prahy po páté hodině ráno, poslední před půlnocí. Týdně je na trase operováno až 140 spojů, což je více než 550 vlakových spojení měsíčně.

Ze kterých železničních nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí vlaky na trase Praha – Kolín nad Rýnem?

Odjezd z nádraží: Hlavní železniční stanice v Praze je situována v srdci města, jen pár minut chůze parkem od Václavského náměstí. Toto hlavní nádraží je významným železničním uzlem evropského významu a také zastávkou mezinárodních autobusových linek, směřujících do Německa. Na nádraží jsou k dispozici standardní služby cestujícím, jsou zde fast foody, obchody, bankomat, směnárna, supermarket, kavárna, pošta, úschovna zavazadel a WC. Přímo ve stanici se nachází linka metra C. V blízkosti je k dispozici placené parkoviště.

Příjezd na nádraží: Köln Hauptbahnhof je největším nádražím v Kolíně nad Rýnem. Kromě regionálních a příměstských spojů obsluhuje celou řadu dálkových a vysokorychlostních vlaků. Součástí nádraží je nákupní centrum s desítkami obchodů a restaurací. Nádraží je moderní a navazuje na městskou hromadnou dopravu S-Bahn a na tramvajové linky 5, 6 a 18. K dispozici je tu také Wi-Fi připojení a parkoviště.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Kolín nad Rýnem

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Praha – Kolín nad Rýnem. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Kolín nad Rýnem, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Praha do Kolín nad Rýnem mohou začínat již od 993 Kč (37 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Praha do Kolín nad Rýnem je 2 822 Kč (105 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Praha do Kolín nad Rýnem je 8 hod 7 min   na 536 km dlouhé journey, s přibližně 8 vlakových spojů spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
Nejranější vlak z Praha do Kolín nad Rýnem odjíždí v 7: 23.
Poslední vlak z Praha do Kolín nad Rýnem odjíždí v 22: 10.
8 vlakových spojů krát denně z Praha do Kolín nad Rýnem, které vyžadují minimálně jednu změnu s Deutsche Bahn, FlixTrain, FlixBus nebo České dráhy. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Pro route z Praha do Kolín nad Rýnem můžete jet vlak s Deutsche Bahn, FlixTrain, FlixBus nebo České dráhy. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Praha a Kolín nad Rýnem na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.
Ne, nejsou k dispozici noční vlaky, nejnovější vlak pro tuto trasu je 22: 10.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov. Při příjezdu do Kolín nad Rýnem můžete ukončit svou journey v železniční nádraží jako Kolín nad Rýnem Hbf, Kolín nad Rýnem Messe/Deutz a Kolín nad Rýnem/Bonn Flughafen.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Praha hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Kolín nad Rýnem Hbf, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Praha do Kolín nad Rýnem vlakem je leden.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat mezi městy Praha a Kolín nad Rýnem 3 různými způsoby: vlak, autobus nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk