Vlak z Praha do Karlštejn

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Karlštejn

Do města Karlštejn můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Karlštejn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Vzdálenost do města Karlštejn z města Praha vlakem je zhruba 24 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Vlakem z Praha do Karlštejn pojedete v průměru 37 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
, který jezdí z Praha do Karlštejn, je například Czech Railway.
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Karlštejn vlakem, jezdí také často na místa jako Plzeň, Karlovy Vary nebo Brno. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Karlštejn a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Praha a Karlštejn vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Praha do města Karlštejn a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na jedno místo.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha

Vlaky Praha – Karlštejn, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk