Vlaky Praha Jihlava

st 24. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Jihlava

distanceVzdálenost113 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem2 hod 20 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak672 Kč
frequencyPočet spojů vlakem12 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRegioJet a. S. Nebo České dráhy

Na trase Praha – Jihlava v délce 113 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například RegioJet a. S. Nebo České dráhy. Cesta v průměru trvá 2 hod 20 min. Počet spojů za den: 12 vlakových spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 672 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 672 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Jihlava město.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Jihlava

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Praha – Jihlava. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Jihlava, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Praha do Jihlava mohou začínat již od 672 Kč (25 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Praha do Jihlava je 672 Kč (25 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Praha do Jihlava je 2 hod 20 min   na 113 km dlouhé route, s přibližně 12 vlakových spojů spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
Nejranější vlak z Praha do Jihlava odjíždí v 4: 45.
Poslední vlak z Praha do Jihlava odjíždí v 21: 03.
12 vlakových spojů krát denně z Praha do Jihlava, které vyžadují minimálně jednu změnu s RegioJet a. S. Nebo České dráhy. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Pro journey z Praha do Jihlava můžete jet vlak s RegioJet a. S. Nebo České dráhy. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Praha a Jihlava na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.
Ne, nejsou k dispozici noční vlaky, nejnovější vlak pro tuto trasu je 21: 03.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov. Při příjezdu do Jihlava můžete ukončit svou route v železniční nádraží jako Jihlava město, Jihlava-Staré Hory nádraží a Jihlava-Bosch Diesel.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Praha hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Jihlava město, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Praha do Jihlava vlakem je duben.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Praha - Jihlava, včetně cesty vlak nebo autobus.

Vlaky Praha – Jihlava a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlaky Praha Jihlava

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk