Vlak z Praha do Dubrovník

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
28. 6.
st
29. 6.
čt
30. 6.

01. 7.
so
02. 7.
ne
03. 7.
po
04. 7.
út
05. 7.
st
06. 7.
čt
07. 7.

08. 7.
so
09. 7.
ne
10. 7.
po
11. 7.
út
12. 7.
st
13. 7.
čt
14. 7.

15. 7.
so
16. 7.
ne
17. 7.
po
18. 7.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Dubrovník

Do města Dubrovník můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Dubrovník mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Pokud chcete jet vlakem, Dubrovník je od města Praha daleko přibližně 873 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Co se týká z Praha do Dubrovník, můžete vybírat hned z RegioJet a. S. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Dubrovník vlakem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Split, Záhřeb nebo Budapešť. Pokud chcete objevovat Split, Záhřeb nebo Budapešť z Dubrovník, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.
Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Dubrovník z města Praha. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení vlakem z města Praha do města Dubrovník a kupte si levné vlakový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha

Vlaky Praha – Dubrovník, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk