Vlak z Praha do Cologne

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
28. 11.
út
29. 11.
st
30. 11.
čt
01. 12.

02. 12.
so
03. 12.
ne
04. 12.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Cologne

Tipy pro cestovatele: Do města Cologne můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Cologne mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Z města Praha do města Cologne je kilometrová vzdálenost vlakem asi 602 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Vaše cesta vlakem z Praha to Cologne nemusí končit v Cologne. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Cologne zahrnují Milán, Brusel nebo Amsterdam. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Milán, Brusel nebo Amsterdam s Omio!
Nechce Omio, aby se o to postaral za vás. Nepotřebujete auto pro cestu do města Cologne z města Praha. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení vlakem z města Praha do města Cologne a kupte si levné vlakový jízdenky ještě dnes!
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha

Vlaky Praha – Cologne, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk