Vlak z Praha do Coburg

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Coburg

distanceVzdálenost246 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem6 hod 13 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak977 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn nebo Deutsche Bahn with connection

Na trase Praha – Coburg v délce 246 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn nebo Deutsche Bahn with connection. Cesta v průměru trvá 6 hod 13 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 977 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 603 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: Coburg.

železniční dopravci: Praha - Coburg

Vlaky vás dostanou mezi městy Praha a Coburg za ceny již od 603 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odjezdy vlaků pro vaší cestu.

Deutsche Bahn

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem železniční dopravy. Denně uskuteční v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních jízd vlakem. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní ICE (Intercity Express) a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá svou širokou škálou tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Praha - Coburg.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Coburg

Tipy pro cestovatele: Do města Coburg můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Coburg mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny jízdenek na vlak z města Praha do města Coburg pořídíte od 603 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své jízdenky na vlak zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat jízdenky na vlak co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena, kterou zaplatíte za jízdenky na vlak z města Praha do města Coburg může být různá. Pohybuje se kolem 977 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenky na vlak s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Z města Praha do města Coburg je vzdálenost vlakem asi 246 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Vlakem na trase Praha - Coburg pojedete v průměru 6 hod 13 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Pokud cestujete Vlakem z města Praha, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých železničních nádraží, například Prague a Prague - Kačerov. Po příjezdu do cílové destinace Coburg, váš vlak může jet do jedné z několika železničních nádraží, jako třeba Coburg, Coburg Nord a Coburg-Beiersdorf.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují vlaky nejčastěji s odjezdem ze stanice Prague   a s příjezdem do stanice Coburg.

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Prague a nachází se 3.6 km od centra města Praha.

Nejoblíbenější železniční nádraží pro ukončení této cesty je Coburg. Nachází se 3.6 km od centra města Coburg.

Železniční dopravci jezdící z Praha do Coburg, jsou například: Deutsche Bahn nebo Deutsche Bahn with connection.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenky na vlak z města Praha do města Coburg rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě. Vaše cesta vlakem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Praha a Coburg vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Praha do města Coburg a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jedno místo.

Vlaky Praha – Coburg, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk