Vlaky Praha Cheb

čt 20. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
20. 6.

21. 6.
so
22. 6.
ne
23. 6.
po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.
čt
27. 6.

28. 6.
so
29. 6.
ne
30. 6.
po
01. 7.
út
02. 7.
st
03. 7.
čt
04. 7.

05. 7.
so
06. 7.
ne
07. 7.
po
08. 7.
út
09. 7.
st
10. 7.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Cheb

distanceVzdálenost146 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem2 hod 40 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak795 Kč
frequencyPočet spojů vlakem12 denně
changesPřímé vlakyAno, 12 přímých vlakových spojů denně
carriersŽelezniční dopravciČeské dráhy

Na trase Praha – Cheb v délce 146 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například České dráhy. Cesta v průměru trvá 2 hod 40 min. Počet spojů za den: 12 vlakových spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 769 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 795 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Cheb nádraží.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Cheb

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Praha – Cheb. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Cheb, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Praha do Cheb mohou začínat již od 769 Kč (29 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Praha do Cheb je 795 Kč (30 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Praha do Cheb je 2 hod 40 min   na 146 km dlouhé journey, s přibližně 12 vlakových spojů spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
První vlak z Praha do Cheb odjíždí v 5: 16.
Poslední vlak z Praha do Cheb odjíždí v 23: 46.
12 vlakových spojů krát denně z Praha do Cheb, které vyžadují minimálně jednu změnu s České dráhy. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Když se přepravujete z Praha do Cheb vlak, můžete se spolehnout na České dráhy pro nejlepší způsob, jak se dostat do Cheb. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Praha a Cheb a porovnat nabízené vybavení.
Ne, nejsou k dispozici noční vlaky, nejnovější vlak pro tuto trasu je 23: 46.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov. Při příjezdu do Cheb můžete ukončit svou journey v vlaková nádraží jako Cheb nádraží, Cheb-Všeboř nádraží a Cheb - Skalka.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Praha hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Cheb nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Praha - Cheb, včetně cesty vlak nebo autobus.

Vlaky Praha – Cheb a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlakem do ChebVlaky Praha Cheb

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk