Vlak z Praha do Bielefeld

Nejlevnější vlaky z místa Praha do místa Bielefeld

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

553

Průměr

1178

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn with connection
13:43Praha10h22 00:05Bielefeld
0 přestupů
553 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
17:45Praha13h35 07:20Bielefeld
0 přestupů
1209 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
17:26Praha10h08 03:34Bielefeld
0 přestupů
1436 1Jednosměrná
FlixTrain
09:10Praha9h04 18:14Bielefeld
0 přestupů
1514 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Praha – Bielefeld

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
FlixTrain
09:10Praha9h04 18:14Bielefeld
0 přestupů
Deutsche Bahn with connection
13:43Praha10h22 00:05Bielefeld
0 přestupů
Deutsche Bahn
17:26Praha10h08 03:34Bielefeld
0 přestupů
Deutsche Bahn
17:45Praha13h35 07:20Bielefeld
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.

Nejrychlejší vlaky z místa Praha do místa Bielefeld

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

9 h 4 min

Průměr

10 h 47 min

vlaky/vlaků denně

4

Vzdálenost

465 km

4 z 4 vlaků, které každý den jezdí na trase Praha – Bielefeld, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

FlixTrain
09:10Praha9h04 18:14Bielefeld
0 přestupů
1514 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
17:26Praha10h08 03:34Bielefeld
0 přestupů
1436 1Jednosměrná
Deutsche Bahn with connection
13:43Praha10h22 00:05Bielefeld
0 přestupů
553 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
17:45Praha13h35 07:20Bielefeld
0 přestupů
1209 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Bielefeld

distanceVzdálenost464 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem9 hod 40 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak1 428 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciCzech Railways (ČD), Deutsche Bahn nebo Deutsche Bahn with connection

Na trase Praha – Bielefeld v délce 464 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Czech Railways (ČD), Deutsche Bahn nebo Deutsche Bahn with connection. Cesta v průměru trvá 9 hod 40 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 208 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 1 428 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: Bielefeld Hbf.

železniční dopravci: Vlaky Praha - Bielefeld

Za nízké ceny začínající na 1 208 Kč můžete cestovat vlakem z města Praha do města Bielefeld s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální jízdní řád vlaků a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

České dráhy
Deutsche Bahn

České dráhy jsou hlavním provozovatelem železniční dopravy v České republice. Vlaky Českých drah mají nejhustější síť pokrytí v zemi a dovezou vás také do zahraničí, napříkad do Rakouska, Německa, Polska, na Slovensko, do Maďarska, Dánska, Belgie, Nizozemí a do slovinské Lublaně a Mariboru. Do flotily Českých drah patří tyto vlaky: osobní vlak (Os), spěšný vlak (Sp), rychlík (R) a několik typů expresních vlaků – expres (Ex), InterCity (IC), SuperCity (SC), EuroCity (EC) a EuroNight (EN). České dráhy nabízejí několik typů jízdenek: Flexi, Flexi zvýhodněná jízdenka a Vázaná jízdenka. Vybrat si můžete tu pravou podle toho, jak často cestujete a za jakým účelem. K dispozici je mnoho levných jízdenek na vlaky ČD a slevy pro studenty dojíždějící do školy, pro seniory a další. Dále můžete vybírat mezi první a druhou třídou, nejen pro vaši příští cestu vlakem z města Praha do města Bielefeld.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem železniční dopravy. Denně uskuteční v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních jízd vlakem. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní ICE (Intercity Express) a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá svou širokou škálou tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Praha - Bielefeld.

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Bielefeld

Tipy pro cestovatele: Do města Bielefeld můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Bielefeld mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny jízdenek na vlak z města Praha do města Bielefeld pořídíte od 1 208 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své jízdenky na vlak zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat jízdenky na vlak co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena, kterou zaplatíte za jízdenky na vlak z města Praha do města Bielefeld může být různá. Pohybuje se kolem 1 428 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenky na vlak s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Vzdálenost do města Bielefeld z města Praha vlakem je zhruba 464 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Dojezdová doba vlakem z města Praha do města Bielefeld je v průměru 9 hod 40 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika železničních nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Prague a Prague - Kačerov. Po příjezdu do Bielefeld, můžete cestu ukončit v jednom z vlakových nádraží, jako například: Bielefeld Hbf, Bielefeld-Senne a Bielefeld Ost.

Zákazníci Omio rezervují vlaky pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Prague   do stanice Bielefeld Hbf  

Nejpopulárnější vlakové nádraží pro tuto trasu je Prague, a nalézá se přibližně 3.6 km od centra města Praha. Nejpopulárnější železniční nádraží příjezdu do cíle ve městě Bielefeld je Bielefeld Hbf. Najdete jej 3.6 km od centra.

Železniční dopravci poskytují dopravu na trase Praha – Bielefeld. K dispozici jsou vlakem od společnosti Czech Railways (ČD), Deutsche Bahn nebo Deutsche Bahn with connection. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Na trase Praha – Bielefeld odjíždí první ranní vlak v 13: 43. Poslední vlak dne na stejné trase odjíždí z města Praha v 13: 43. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a odjezdy vlaků pro cestování z města Praha do města Bielefeld.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenku na vlak z města Praha do města Bielefeld rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
Omio se o rezervaci levných vlaků postará za vás. Pro cestu do města Bielefeld z města Praha auto nepotřebujete. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení vlakem z města Praha do města Bielefeld a kupte si levné jízdenky na vlak ještě dnes!

Vlaky Praha – Bielefeld, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk