Vlaky Praha Beroun

čt 20. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
20. 6.

21. 6.
so
22. 6.
ne
23. 6.
po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Beroun

distanceVzdálenost28 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem38 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak185 Kč
frequencyPočet spojů vlakem22 denně
changesPřímé vlakyAno, 22 přímých vlakových spojů denně
carriersŽelezniční dopravciČeské dráhy

Na trase Praha – Beroun v délce 28 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například České dráhy. Cesta v průměru trvá 38 min. Počet spojů k dispozici: 22 vlakových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 159 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 185 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Praha hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Beroun-Zavodi.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Beroun

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Praha – Beroun. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Beroun, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Praha do Beroun mohou začínat již od 159 Kč (6 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Praha do Beroun je 184 Kč (7 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Beroun vlakem je 38 min   na 28 km dlouhé journey, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejranější vlak z Praha do Beroun odjíždí v 4: 51.
Poslední vlak z Praha do Beroun odjíždí v 23: 46.
Ano, 22 přímých vlakových spojů krát denně z Praha do Beroun s České dráhy. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem přímých spojů vlaky.
Když se přepravujete z Praha do Beroun vlak, můžete se spolehnout na České dráhy pro nejlepší způsob, jak se dostat do Beroun. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Praha - Beroun a porovnat nabízené vybavení.
Ne, nejsou k dispozici noční vlaky, nejnovější vlak pro tuto trasu je 23: 46.

Při odjezdu z Praha máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Praha hlavní nádraží, Praha-Holešovice a Praha-Kačerov. Při příjezdu do Beroun můžete ukončit svou journey v vlaková nádraží jako Beroun-Zavodi, Beroun a Beroun, autobusové nádraží.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Praha hlavní nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Beroun-Zavodi, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Beroun z Praha stojí za to díky krátké cestě, která zabere 38 min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Ano, můžete jet vlak Praha - Beroun.

Vlaky Praha – Beroun a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlakem do BerounVlaky Praha Beroun

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk