Vlak z Praha do Bayreuth

Nejlevnější vlaky z místa Praha do místa Bayreuth

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

957

Průměr

1348

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Deutsche Bahn
17:45Praha12h46 06:31Bayreuth
0 přestupů
957 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
17:26Praha12h15 05:41Bayreuth
0 přestupů
1361 1Jednosměrná
Deutsche Bahn with connection
11:43Praha4h14 15:57Bayreuth
0 přestupů
1728 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Praha – Bayreuth

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
Deutsche Bahn with connection
11:43Praha4h14 15:57Bayreuth
0 přestupů
Deutsche Bahn
17:26Praha12h15 05:41Bayreuth
0 přestupů
Deutsche Bahn
17:45Praha12h46 06:31Bayreuth
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Nejrychlejší vlaky z místa Praha do místa Bayreuth

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

4 h 14 min

Průměr

9 h 45 min

vlaky/vlaků denně

3

Vzdálenost

204 km

3 z 3 vlaků, které každý den jezdí na trase Praha – Bayreuth, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Deutsche Bahn with connection
11:43Praha4h14 15:57Bayreuth
0 přestupů
1728 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
17:26Praha12h15 05:41Bayreuth
0 přestupů
1361 1Jednosměrná
Deutsche Bahn
17:45Praha12h46 06:31Bayreuth
0 přestupů
957 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Praha – Bayreuth

distanceVzdálenost203 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem11 hod 23 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak628 Kč
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn, Deutsche Bahn with connection nebo Czech Railways (ČD)

Na trase Praha – Bayreuth v délce 203 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn, Deutsche Bahn with connection nebo Czech Railways (ČD). Cesta v průměru trvá 11 hod 23 min. K dispozici je přímé spojení vlakem. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 628 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 628 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Prague a cestu končí příjezdem na: Bayreuth Hbf.

železniční dopravci: Praha - Bayreuth

Kupte a cestujte vlaky z města Praha do města Bayreuth za nízké ceny začínající na 628 Kč na Omio. Najdete u nás a odjezdy vlaků od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Deutsche Bahn
České dráhy

Deutsche Bahn (DB) je hlavním poskytovatelem železniční dopravy v Německu, a s průměrně 40 000 jízdami vlakem denně i jedním z největších železničních dopravců na světě. Zvláštností společnosti Deutsche Bahn je široká škála různých typů jízdenek. DB nabízí úsporné tarify, včetně jízdného Super Saver, Saver a Flexible, a dále množství slevových karet, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaší cestu vlakem z města Praha do města Bayreuth. DB disponuje mnoha různými typy vlaků, jako je ICE (Intercity Express), IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn), které se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco koupelny jsou standardním vybavením ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých vlacích DB.

České dráhy jsou hlavním provozovatelem železniční dopravy v České republice. Vlaky Českých drah mají nejhustější síť pokrytí v zemi a dovezou vás také do zahraničí, napříkad do Rakouska, Německa, Polska, na Slovensko, do Maďarska, Dánska, Belgie, Nizozemí a do slovinské Lublaně a Mariboru. Do flotily Českých drah patří tyto vlaky: osobní vlak (Os), spěšný vlak (Sp), rychlík (R) a několik typů expresních vlaků – expres (Ex), InterCity (IC), SuperCity (SC), EuroCity (EC) a EuroNight (EN). České dráhy nabízejí několik typů jízdenek: Flexi, Flexi zvýhodněná jízdenka a Vázaná jízdenka. Vybrat si můžete tu pravou podle toho, jak často cestujete a za jakým účelem. K dispozici je mnoho levných jízdenek na vlaky ČD a slevy pro studenty dojíždějící do školy, pro seniory a další. Dále můžete vybírat mezi první a druhou třídou, nejen pro vaši příští cestu vlakem mezi městy Praha a Bayreuth.

Vlaky České dráhy na trase Praha - Bayreuth:

  • Průměrná doba cesty: 5 hod 47 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • České dráhy - počet spojů: 14 za den

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Praha – Bayreuth

Tipy pro cestovatele: Do města Bayreuth můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Bayreuth mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny jízdenek na vlak z města Praha do města Bayreuth pořídíte od 628 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své jízdenky na vlak zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat jízdenky na vlak co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena jízdenky na vlak z města Praha do města Bayreuth se pohybuje kolem 628 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky na vlak.
Z města Praha do města Bayreuth je vzdálenost vlakem asi 203 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Cesta vlakem z města Praha do města Bayreuth trvá v průměru 11 hod 23 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Při odjezdu z města Praha máte na vybranou z několika železničních nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Prague a Prague - Kačerov. Po příjezdu do Bayreuth, můžete cestu ukončit v jednom z železničních nádraží, jako například: Bayreuth Hbf a Bayreuth-St Georgen.

Zákazníci Omio rezervují vlaky pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Prague   do stanice Bayreuth Hbf  

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Prague a nachází se 3.6 km od centra města Praha.

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro ukončení této cesty je Bayreuth Hbf. Nachází se 3.6 km od centra města Bayreuth.

Výhodné jízdenky na vlak z města Praha do města Bayreuth můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
Z města Praha do města Bayreuth můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení vlakem a najděte levné jízdenky na vlak z města Praha do města Bayreuth. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky na vlak přímo v aplikaci Omio.

Vlaky Praha – Bayreuth, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk