Vlak z Plzeň do Užhorod

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Plzeň – Užhorod

distanceVzdálenost660 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciRegioJet

Na trase Plzeň – Užhorod v délce 660 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba RegioJet. K dispozici je přímé spojení vlakem. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Plzen hl. N. A cestu končí příjezdem na: Uzhhorod.

Vlakové společnosti: Vlaky Plzeň - Užhorod

Najít nejlepší spojení z města Plzeň do města Užhorod s je na Omio jednoduché. Porovnáme pro vás odjezdy vlaků a od více než 1000 provozovatelů dopravy, a rezervace levných pro vás díky tomu bude hračka.

Student Agency

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu vlakem z města Plzeň do města Užhorod: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Plzeň – Užhorod

Tipy pro cestovatele: Do města Užhorod můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Plzeň – Užhorod mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Pokud chcete jet vlakem, Užhorod je od města Plzeň přibližně 660 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.

Při odjezdu z města Plzeň máte na vybranou z několika vlakových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Plzen hl. N. Plzeň, Koterovská / Sladová a Plzeň-Jižní předměstí. Po příjezdu do Užhorod, můžete cestu ukončit v jednom z železničních nádraží, jako například: Uzhhorod a Ужгород, Автобусна Зупинка (Uzhhorod, Avtobusna Zupynka).

Zákazníci Omio rezervují vlaky pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Plzen hl. N.   do stanice Uzhhorod  

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Plzen hl. N. A nachází se 1.9 km od centra města Plzeň.

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro ukončení této cesty je Uzhhorod. Nachází se 1.9 km od centra města Užhorod.

Jízdní řády železničních dopravců, jako jsou například RegioJet, pro cestování mezi městy Plzeň a Užhorod najdete na Omio.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Plzeň a Užhorod vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Plzeň do města Užhorod a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jedno místo.

Vlaky Plzeň – Užhorod, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk