POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
21. 9.
67 Flixbus
st
22. 9.
97 STUDENT AGENCY k.s.
čt
23. 9.
67 Flixbus

24. 9.
78 Flixbus
so
25. 9.
27 STUDENT AGENCY k.s.
ne
26. 9.
73 Flixbus
po
27. 9.
73 Flixbus
út
28. 9.
67 Flixbus
st
29. 9.
67 Flixbus
ne
3. 10.
97 STUDENT AGENCY k.s.
po
4. 10.
81 Flixbus
út
5. 10.
67 Flixbus
st
6. 10.
67 Flixbus

8. 10.
67 Flixbus
ne
10. 10.
67 Flixbus

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Vlaky Plzeň – Praha

Moravskou Plzeň a hlavní město České republiky dělí vzdálenost 92 kilometrů. Na trase z Plzně do Prahy je možné se přepravit přímým vlakem už za 90 minut.

Kteří železniční dopravci jezdí na trase Plzeň – Praha?

Vlaky Plzeň – Praha operují dopravci Regiojet, Leo Express a České dráhy. Jedná se většinou o přímé spoje bez nutnosti přestupu, k dispozici jsou i spoje s přestupem v Brně.

Jak dlouho trvá cesta vlakem na trase Plzeň – Praha?

Nejrychlejší vlaky Praha – Plzeň zdolají tuto trasu za 90 minut, maximální trvání jízdy přímým spojem je dvou hodin. Spoje s přestupem v Protivíně nebo Českých Budějovicích se protáhnou až o dvě hodiny.

Kolik spojení vlakem je k dispozici na trase Plzeň – Praha?

Na této trase je k dispozici 43 spojů denně, celkem tedy více než 300 spojů týdně. První vlaky odjíždějí už po čtvrté hodině ráno, poslední pak po deváté hodině večer.

Ze kterých železničních nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí, vlaky na trase Plzeň – Praha?

Odjezd z nádraží: Vlaky odjíždějí z plzeňského hlavního nádraží, které se nachází asi 10 minut jízdy od centra. Zastávka tramvaje č. 1 a 2 je za podchodem naproti nádražní budově. Cestující zde mohou využít úschovnu zavazadel, bankomaty a směnárnu.

Příjezd na nádraží: Cílovou stanicí je Hlavní nádraží se nachází v těsné blízkosti centra. Jedná se o nadstandardně vybavený terminál, kde jsou cestujícím k dispozici nákupní možnosti, směnárny, bankomaty, úschovny zavazadel a kol a další. Stanice metra C je přímo pod nádražní halou. Některé spoje končí jízdu ve stanici Praha-Libeň.

Tipy pro cestovatele

Vlaky na trase Plzeň – Praha
Do města Praha můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Plzeň – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik km je to z města Plzeň do města Praha vlakem?
Vzdálenost do města Praha z města Plzeň vlakem je zhruba 83 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Jaká je dojezdová doba vlakem z města Plzeň do města Praha?
Dojezdová doba vlakem z města Plzeň do města Praha je v průměru 1 hod 19 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Který jezdí z Plzeň do Praha?
Jízdní řády z Plzeň do Praha vám Omio vyhledá jako Czech Railway.
Plánujete cestu z města Plzeň do města Praha vlakem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Praha, které můžete navštívit.
Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat vlakem do Praha často také jezdí do Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Praha a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.
Můžu místo cesty autem jet vlakem z města Plzeň to města Praha?
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Plzeň a Praha vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Plzeň do města Praha a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na jedno místo.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Plzeň
Praha
Plzen Jizni predmest
Vybavení
Plzen hl.n.
Vybavení
Plzen zast.
Vybavení
Plzen-Bila Hora
Vybavení
Plzen-Doubravka
Vybavení
Plzen-Doudlevce
Vybavení
Plzen-Koterov
Vybavení
Plzen-Skvrnany
Vybavení
Plzen-Zadni Skvrnany
Vybavení

Vlaky Plzeň – Praha, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali