Vlaky Paříž Řím

so 13. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Paříž do místa Řím

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

TGV inOui
17:2221h11
Paříž
14:33Řím
8723 1Jednosměrná
2 přestupy

Odjezdy vlaků Paříž – Řím

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den pondělí 15. července
TGV inOui
17:2221h11
Paříž
14:33Řím
2 přestupy

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
so
20. 7.
ne
21. 7.
po
22. 7.
út
23. 7.
st
24. 7.
čt
25. 7.

26. 7.
so
27. 7.
ne
28. 7.
po
29. 7.
út
30. 7.
st
31. 7.
čt
01. 8.

02. 8.
so
03. 8.
ne
04. 8.

Nejrychlejší vlaky z místa Paříž do místa Řím

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejrychlejší cesta

21 h 11 min

Průměr

21 h 11 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

1105 km

Najít na trase Paříž–Řím spoj bez alespoň 2 přestupů není snadné.

TGV inOui
17:2221h11
Paříž
14:33Řím
8723 1Jednosměrná
2 přestupy

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Paříž – Řím

distanceVzdálenost1105 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem21 hod 11 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak8 804 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciTrenitalia, Intercity Notte, TGV INOUI, SNCF | TGV Lyria, ÖBB Nightjet, Frecciarossa nebo Intercity

Na trase Paříž – Řím v délce 1105 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Trenitalia, Intercity Notte, TGV INOUI, SNCF | TGV Lyria, ÖBB Nightjet, Frecciarossa nebo Intercity. Cesta v průměru trvá 21 hod 11 min. Počet spojů za den: 1 vlakový spoj. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 8 804 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 8 804 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Paris Gare du Nord a cestu končí příjezdem na: Řím Termini.

Vlakové společnosti: Paříž - Řím

Za nízké ceny začínající na 2 479 Kč můžete cestovat vlakem mezi městy Paříž a Řím s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální odjezdy vlaků a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

Vysokorychlostní vlaky Frecciarossa společnosti Trenitalia nabízejí kolem 200 různých tras denně po celé Itálii. Nastupte na palubu vlaků Frecciarossa a odpočiňte si při cestování po Itálii. Vlaky Frecciarossa jsou známé nabízeným komfortem, rychlostí a sníženým dopadem na životní prostředí. Vlaky Frecciarossa jezdí rychlosti až 300 km/h. Na 1105 km dlouhé trase mezi městy Paříž a Řím vás tak dovezou rychle a pohodlně. Při rezervaci jízdenek na vlaky Frecciarossa z města Paříž do města Řím můžete vybírat ze čtyř různých tříd: Standard, Premium, Business a Executive. Zatímco každá třída nabízí různé úrovně pohodlí, všechny třídy poskytují cestujícím bezplatné Wi-Fi připojení, elektrické zásuvky, klimatizaci, WC, úschovnu zavazadel, zábavu na palubě a restaurační a barové služby.

Všechny typy jízdenek na vlaky Frecciarossa Paříž - Řím koupíte na Omio. Na Omio také jednoduše zobrazíte aktuální jízdní řády vlaků Trenitalia Frecciarossa. Vybírat můžete mezi tarify Super Economy, Economy a Base. Zarezervujte si levnou jízdenku mezi městy Paříž a Řím na Omio ještě dnes!

Tipy pro cestovatele: Vlaky Paříž – Řím

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Paříž – Řím. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Řím, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Paříž do Řím mohou začínat již od 8 804 Kč (326 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Paříž do Řím je 8 804 Kč (326 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Paříž do Řím vlakem je 21 hod 11 min   na 1105 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
1 vlakový spoj krát denně z Paříž do Řím, které vyžadují minimálně jednu změnu s Trenitalia, Intercity Notte, TGV INOUI, SNCF | TGV Lyria, ÖBB Nightjet, Frecciarossa nebo Intercity. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Ano, můžete jetvysokorychlostním vlakem z Paříž do Řím s TGV INOUI, SNCF | TGV Lyria nebo Frecciarossa. Celkově můžete cestovat s následujícími společnostmi: Trenitalia, Intercity Notte, TGV INOUI, SNCF | TGV Lyria, ÖBB Nightjet, Frecciarossa nebo Intercity.
Vezměte vlak z Paříž do Řím s Trenitalia, Intercity Notte, TGV INOUI, SNCF | TGV Lyria, ÖBB Nightjet, Frecciarossa nebo Intercity. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné železniční dopravci pro route mezi městy Paříž a Řím, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.
Ano, jsou k dispozici noční vlaky z Paříž do Řím s Intercity Notte nebo ÖBB Nightjet. Najděte všechny informace o nočních vlacích v Evropě.  

Při odjezdu z Paříž máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Paris Gare du Nord, Paříž Gare de Lyon a Paříž Gare Montparnasse. Při příjezdu do Řím můžete ukončit svou route v vlaková nádraží jako Řím Termini, Řím Tiburtina a Řím Trastevere.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Paris Gare du Nord, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Řím Termini, která je vzdálena asi od centra města.

Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 3 způsoby, jak se dostat Paříž - Řím, včetně cesty vlak, autobus nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk