Vlaky Ostrava Krakov

Nejlevnější vlaky z místa Ostrava do místa Krakov

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

313

Průměr

313

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
01:113h57
Ostrava, Svinov Hlavní nádraží
05:08Kraków
313 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády vlaků Ostrava – Krakov

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den středa 7. června
01:113h57
Ostrava, Svinov Hlavní nádraží
05:08Kraków
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší vlaky z místa Ostrava do místa Krakov

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

3 h 57 min

Průměr

3 h 57 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

120 km

1 z 1 vlaků, které každý den jezdí na trase Ostrava – Krakov, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
01:113h57
Ostrava, Svinov Hlavní nádraží
05:08Kraków
313 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Ostrava – Krakov

distanceVzdálenost120 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem3 hod 57 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak385 Kč
frequencyPočet spojů vlakem4 denně
changesVlak bez přestupuAno
carriersŽelezniční dopravciCzech Railway, Leo Express, RegioJet a. S. Nebo ÖBB EuroCity

Na trase Ostrava – Krakov v délce 120 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Czech Railway, Leo Express, RegioJet a. S. Nebo ÖBB EuroCity. Cesta v průměru trvá 3 hod 57 min. Počet spojů k dispozici: 4 vlakové spoje denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 272 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 385 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Ostrava, hlavní nádraží a cestu končí příjezdem na: Kraków Główny.

železniční dopravci: Vlaky Ostrava - Krakov

Cestujte vlakem již od 272 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například jízdní řád vlaků a nejlepší. Porovnejte ceny jízdenek na vlak a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

České dráhy
Leo Express

České dráhy jsou hlavním provozovatelem železniční dopravy v České republice. Vlaky Českých drah mají nejhustější síť pokrytí v zemi a dovezou vás také do zahraničí, napříkad do Rakouska, Německa, Polska, na Slovensko, do Maďarska, Dánska, Belgie, Nizozemí a do slovinské Lublaně a Mariboru. Do flotily Českých drah patří tyto vlaky: osobní vlak (Os), spěšný vlak (Sp), rychlík (R) a několik typů expresních vlaků – expres (Ex), InterCity (IC), SuperCity (SC), EuroCity (EC) a EuroNight (EN). České dráhy nabízejí několik typů jízdenek: Flexi, Flexi zvýhodněná jízdenka a Vázaná jízdenka. Vybrat si můžete tu pravou podle toho, jak často cestujete a za jakým účelem. K dispozici je mnoho levných jízdenek na vlaky ČD a slevy pro studenty dojíždějící do školy, pro seniory a další. Dále můžete vybírat mezi první a druhou třídou, nejen pro vaši příští cestu vlakem mezi městy Ostrava a Krakov.

České dráhy vlaky Ostrava to Krakov:

  • Průměrná doba cesty: 3 hod 6 min
  • České dráhy - počet spojů: 1 za den

Leo Express je česká železniční a autobusová společnost. Pro vaši cestu vlakem mezi městy Ostrava a Krakov Leo Express nabízí následující typy jízdenek: běžnou třídu Economy, Economy Plus, nadstandardní třídu Business a ve třídě Premium můžete využít polohovatelná křesla, tichý oddíl a prémiové občerstvené zdarma. Pohodlné a moderní autobusy a vlaky Leo Express nabízejí spojení do více než 120 destinací po celé střední Evropě.

Leo Express vlaky Ostrava to Krakov:

  • Průměrná doba cesty: 4 hod 41 min
  • Leo Express - počet spojů: 1 za den

Tipy pro cestovatele: Vlaky Ostrava – Krakov

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Ostrava – Krakov. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Krakov, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Krakov z města Ostrava je vlakem. Cena jízdenky na vlak začíná již na 272 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat jízdenky na vlak předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu vlakovým spojem z města Ostrava do města Krakov s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Výhodné jízdné vlakem z města Ostrava do města Krakov vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdenky na vlak se pohybuje kolem 385 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Z města Ostrava do města Krakov je vzdálenost vlakem asi 120 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Doba jízdy vlakem z Ostrava do Krakov je v průměru 3 hod 57 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Vlakem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Ostrava, hlavní nádraží, jež je od centra města vzdáleno 3.8 km.

Kraków Główny je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Krakov. Je vzdálená 3.8 km od centra města.

Pokud chcete jet vlakem z města Ostrava do města Krakov přímo, podívejte se na spoje, které poskytují RegioJet a. S. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Ostrava do města Krakov.
Průměrný počet vlaků z města Ostrava do města Krakov je 4 denně. Jízdní řády vlaků se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování vlakem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
První vlak dne odjíždí z města Ostrava do města Krakov v 23: 11. Poslední vlak ve městě Ostrava odjíždí v 23: 11 do města Krakov. Všechny odjezdy vlaků najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Výhodné jízdenky na vlak z města Ostrava do města Krakov můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
Omio se o rezervaci levných vlaků postará za vás. Pro cestu do města Krakov z města Ostrava auto nepotřebujete. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení vlakem z města Ostrava do města Krakov a kupte si levné jízdenky na vlak ještě dnes!

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk