Vlak z Ostrava do Krakov

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
21. 5.
ne
22. 5.
po
23. 5.
út
24. 5.
st
25. 5.
čt
26. 5.

27. 5.
so
28. 5.
ne
29. 5.
po
30. 5.
út
31. 5.
st
01. 6.
čt
02. 6.

03. 6.
so
04. 6.
ne
05. 6.
po
06. 6.
út
07. 6.
st
08. 6.
čt
09. 6.

10. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Ostrava – Krakov

Do města Krakov můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Ostrava – Krakov mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Vlakový jízdenka z města Ostrava do města Krakov může být nejlevnější od 257 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.
Jízdné vlakem z města Ostrava do města Krakov může být různé. Pohybuje se kolem 257 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Vzdálenost do města Krakov z města Ostrava vlakem je zhruba 120 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Cesta vlakem z města Ostrava do města Krakov trvá v průměru 2 hod 51 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Jízdní řády z Ostrava do Krakov vám Omio vyhledá jako Leo Express nebo Czech Railway.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku vlakem z města Ostrava do města Krakov rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Vaše cesta vlakem z Ostrava to Krakov nemusí končit v Krakov. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Krakov zahrnují Varšava, Praha nebo Berlín. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Varšava, Praha nebo Berlín s Omio!
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Ostrava a Krakov vlakem. Omio umí najít nejlepší spojení vlakem z města Ostrava do města Krakov a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na jedno místo.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Ostrava
Krakov

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk