POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
21. 9.
Hledej ceny
973 Flixbus
st
22. 9.
Hledej ceny
637 Flixbus
čt
23. 9.
Hledej ceny
756 Flixbus

24. 9.
610 RegioJet a.s.
1012 Flixbus
so
25. 9.
Hledej ceny
875 Flixbus
ne
26. 9.
Hledej ceny
557 Flixbus
po
27. 9.
Hledej ceny
641 Flixbus
út
28. 9.
Hledej ceny
753 Flixbus
st
29. 9.
Hledej ceny
621 Flixbus
čt
30. 9.
Hledej ceny
837 Flixbus

1. 10.
451 RegioJet a.s.
538 STUDENT AGENCY k.s.
so
2. 10.
373 RegioJet a.s.
508 Flixbus

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele

Vlaky na trase Ostrava – Budapešť
Do města Budapešť můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Ostrava – Budapešť mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik stojí low cost vlakový jízdenka z města Ostrava do města Budapešť?
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Budapešť z města Ostrava je vlakem a může stát již od 611 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou vlakový jízdenku z města Ostrava do města Budapešť s Omio.
Jak najdu nízké ceny jízdenek vlakem z města Ostrava do města Budapešť?
Jízdné vlakem z města Ostrava do města Budapešť může být různé. Pohybuje se kolem 611 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Jak je to daleko z města Ostrava do města Budapešť vlakem?
Vzdálenost do města Budapešť z města Ostrava vlakem je zhruba 265 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Jaké jsou spoje vlaky z Ostrava do Budapešť?
Co se týká z Ostrava do Budapešť, můžete vybírat hned z Czech Railway nebo Leo Express. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Kde najdu levné jízdenky vlakem z města Ostrava do města Budapešť?
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky vlakem z města Ostrava do města Budapešť rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánuji cestu z Ostrava do Budapešť vlakem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Budapešť, které stojí zato navštívit?
Vaše cesta vlakem z Ostrava to Budapešť nemusí končit v Budapešť. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Budapešť zahrnují Vídeň, Praha nebo Bratislava. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Vídeň, Praha nebo Bratislava s Omio!
Můžu jet z města Ostrava do města Budapešť vlakem místo autem?
Z města Ostrava do města Budapešť můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení vlakem a najděte levné jízdenky z města Ostrava do města Budapešť. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Ostrava
Budapešť
OSTRAVA-
Vybavení
Ostrava hl.n.
Vybavení
Ostrava stred
Vybavení
Ostrava-Kuncicky
Vybavení
Ostrava-Mar.Hory
Vybavení
Ostrava-Stodolni
Vybavení
Ostrava-Svinov
Vybavení
Ostrava-Vitkovice
Vybavení