Vlaky Norimberk Bratislava

st 17. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Norimberk do místa Bratislava

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
RegioJet a.s.
01:1010h22
Nürnberg, ZOB
11:32Bratislava hlavná stanica
1265 1Jednosměrná
1 přestup

Odjezdy vlaků Norimberk – Bratislava

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
RegioJet a.s.
01:1010h22
Nürnberg, ZOB
11:32Bratislava hlavná stanica
1 přestup

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.

Nejrychlejší vlaky z místa Norimberk do místa Bratislava

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

10 h 22 min

Průměr

10 h 22 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

465 km

Mezi městy Norimberk a Bratislava je těžké nalézt spojení bez přestupu.

Nejrychlejší
RegioJet a.s.
01:1010h22
Nürnberg, ZOB
11:32Bratislava hlavná stanica
1265 1Jednosměrná
1 přestup

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Norimberk – Bratislava

distanceVzdálenost465 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem5 hod 55 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak1 481 Kč
frequencyPočet spojů vlakem8 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn, RegioJet a. S. Nebo ÖBB Nightjet

Na trase Norimberk – Bratislava v délce 465 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn, RegioJet a. S. Nebo ÖBB Nightjet. Cesta v průměru trvá 5 hod 55 min. Počet spojů za den: 8 vlakových spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 842 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 1 481 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Norimberk Hbf a cestu končí příjezdem na: Bratislava hlavná stanica.

Vlakové společnosti: Norimberk - Bratislava

Kupte a cestujte vlaky z města Norimberk do města Bratislava za nízké ceny začínající na 777 Kč na Omio. Najdete u nás a jízdní řád vlaků od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu vlakem z města Norimberk do města Bratislava: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Norimberk – Bratislava

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Norimberk – Bratislava. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Bratislava, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Norimberk do Bratislava mohou začínat již od 842 Kč (31 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Norimberk do Bratislava je 1 481 Kč (55 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Norimberk do Bratislava je 5 hod 55 min   na 465 km dlouhé route, s přibližně 8 vlakových spojů spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
Nejranější vlak z Norimberk do Bratislava odjíždí v 7: 31.
Poslední vlak z Norimberk do Bratislava odjíždí v 22: 13.
8 vlakových spojů krát denně z Norimberk do Bratislava, které vyžadují minimálně jednu změnu s Deutsche Bahn, RegioJet a. S. Nebo ÖBB Nightjet. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Když se přepravujete z Norimberk do Bratislava vlak, můžete se spolehnout na Deutsche Bahn, RegioJet a. S. Nebo ÖBB Nightjet pro nejlepší způsob, jak se dostat do Bratislava. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Norimberk a Bratislava a porovnat nabízené vybavení.
Ano, můžete jet nočním vlakem z Norimberk do Bratislava s ÖBB Nightjet. Najděte všechny informace o nočních vlacích v Evropě.  

Při odjezdu z Norimberk máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Norimberk Hbf, Nürnberg a Norimberk Flughafen. Při příjezdu do Bratislava můžete ukončit svou journey v železniční nádraží jako Bratislava hlavná stanica, Bratislava, Autobusová Stanica Mlynské Nivy a Bratislava-Petržalka.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Norimberk Hbf, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Bratislava hlavná stanica, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Norimberk do Bratislava vlakem je duben.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Norimberk - Bratislava 3 různými způsoby: vlak, autobus nebo let.

Vlaky Norimberk – Bratislava a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk