Vlak z Neapol do Vídeň

Nejlevnější vlaky z místa Neapol do místa Vídeň

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

-

Průměr

-

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

ItaloTreno
09:35Napoli Centrale14h07 23:42Wien Hbf
1 přestup
Hledej ceny
Trenitalia Frecce
18:09Napoli Centrale23h33 17:42Wien Hbf
1 přestup
Hledej ceny

Jízdní řády vlaků Neapol – Vídeň

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
ItaloTreno
09:35Napoli Centrale14h07 23:42Wien Hbf
1 přestup
Trenitalia Frecce
18:09Napoli Centrale23h33 17:42Wien Hbf
1 přestup

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší vlaky z místa Neapol do místa Vídeň

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

14 h 7 min

Průměr

18 h 50 min

vlaky/vlaků denně

2

Vzdálenost

837 km

Najít na trase Neapol–Vídeň spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

ItaloTreno
09:35Napoli Centrale14h07 23:42Wien Hbf
1 přestup
Hledej ceny
Trenitalia Frecce
18:09Napoli Centrale23h33 17:42Wien Hbf
1 přestup
Hledej ceny

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Vídeň?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Vlaky Neapol – Vídeň

distanceVzdálenost837 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciTrenitalia Frecce nebo ItaloTreno

Na trase Neapol – Vídeň v délce 837 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba Trenitalia Frecce nebo ItaloTreno. K dispozici je přímé spojení vlakem. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Napoli Centrale a cestu končí příjezdem na: Wien Westbahnhof.

Vlakové společnosti: Vlaky Neapol - Vídeň

Cestujte vlakem z města Neapol do města Vídeň se společností pomocí Omio. Porovnejte jízdní řád vlaků a, a my vám navíc ukážeme srovnání s ostatními způsoby dopravy a možnosti cesty s přestupy, jsou-li tyto varianty k dispozici.

Italo
Frecciarossa

Italo je značka vysokorychlostních vlaků provozovaná italskou železniční společností Nuovo Trasporto Viaggiatori (NTV). Její flotila se pyšní vysokorychlostními vlaky Italo AGV 575, dosahující rychlosti až 300 km/h. Italo EVO jsou ekologické vlaky, který dokážou dosáhnout rychlost 250 km/h. Každý vlak Italo disponuje vysokou úrovní komfortu. Italo nabízí čtyři různé varianty tříd. Vybírat můžete mezi třídami Smart, Comfort, Prima a Club Executive. Vlaky Italo nabízí tři druhy jízdného s různými cenami a flexibilitou: Low Cost, Economy a Flex. Standardním vybavením ve všech vlacích Italo jsou WC, bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky, sklápěcí kožená sedadla, stupačky na nohy, automaty na občerstvení a služba Italo Live (bezplatná palubní zábava s výběrem filmů, hudby a her).

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Vysokorychlostní vlaky Frecciarossa provozuje italská společnost Trenitalia. K dispozici je denně přibližně 200 spojení po celé Itálii, včetně destinací jako je Řím, Florencie, Milán, Benátky a Neapol. Vlaky Frecciarossa jsou známé svým komfortem, rychlostí a sníženým dopadem na životní prostředí. Vlaky jezdí rychlosti až 300 km/h, takže na 837 km dlouhé trase mezi městy Neapol a Vídeň můžete cestovat rychle a pohodlně. Užijte si překvapivě pohodlnou a relaxační cestu mezi městy Neapol a Vídeň vlaky Frecciarossa. Jako oficiální cestovní partner Trenitalia pro vás má Omio všechny aktuální jízdní řády vlaků Frecciarossa nejen pro trasu Neapol - Vídeň.

Při rezervaci jízdenek na vlaky Frecciarossa mezi městy Neapol a Vídeň můžete vybírat ze čtyř různých tříd: Standard, Premium, Business a Executive. Každá třída nabízí různé úrovně pohodlí, všechny však mají společné tyto služby: bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky, klimatizace, WC, úschovna zavazadel, zábava na palubě a restaurační a barové služby.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Neapol – Vídeň

Tipy pro cestovatele: Do města Vídeň můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Neapol – Vídeň mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Vzdálenost do města Vídeň z města Neapol vlakem je zhruba 837 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.

Při odjezdu z města Neapol máte na vybranou z několika vlakových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Napoli Centrale, Napoli P. Za Garibaldi a Napoli Montesanto. Po příjezdu do Vídeň, můžete cestu ukončit v jednom z železničních nádraží, jako například: Wien Westbahnhof, Wien Franz-Josefs-Bahnhof a Wien Hauptbahnhof.

Zákazníci Omio rezervují vlaky pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Napoli Centrale   do stanice Wien Westbahnhof  

Vlakem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Napoli Centrale, jež je od centra města vzdáleno 4 km.

Wien Westbahnhof je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Vídeň. Je vzdálená 4 km od centra města.

Jízdní řády železničních dopravců, jako jsou například Trenitalia Frecce nebo ItaloTreno, pro cestování mezi městy Neapol a Vídeň najdete na Omio.
Cestovat z města Neapol do města Vídeň bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení vlakem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na vlak na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Neapol do města Vídeň.

Vlaky Neapol – Vídeň, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk