Vlaky Neapol Rovereto

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Neapol do místa Rovereto

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Intercity
13:209h18
Neapol
22:38Rovereto
804 1Jednosměrná
0 přestupů
Italo
04:505h40
Neapol
10:30Rovereto
1550 1Jednosměrná
0 přestupů
Intercity
09:3110h07
Neapol
19:38Rovereto
2031 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy vlaků Neapol – Rovereto

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den pondělí 20. května
Intercity
13:209h18
Neapol
22:38Rovereto
0 přestupů přímý spoj
Italo
04:505h40
Neapol
10:30Rovereto
0 přestupů přímý spoj
Intercity
09:3110h07
Neapol
19:38Rovereto
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.

Nejrychlejší vlaky z místa Neapol do místa Rovereto

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejrychlejší cesta

5 h 40 min

Průměr

8 h 21 min

vlaky/vlaků denně

3

Vzdálenost

619 km

3 z 3 vlaků, které každý den jezdí na trase Neapol – Rovereto, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Italo
04:505h40
Neapol
10:30Rovereto
1550 1Jednosměrná
0 přestupů
Intercity
13:209h18
Neapol
22:38Rovereto
804 1Jednosměrná
0 přestupů
Intercity
09:3110h07
Neapol
19:38Rovereto
2031 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Neapol – Rovereto

distanceVzdálenost619 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem5 hod 40 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak1 731 Kč
frequencyPočet spojů vlakem10 denně
changesPřímé vlakyAno, 10 přímých vlakových spojů denně
carriersŽelezniční dopravciFrecciarossa, Italo, Intercity, Intercity Notte, Regionale nebo Frecciargento

Na trase Neapol – Rovereto v délce 619 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Frecciarossa, Italo, Intercity, Intercity Notte, Regionale nebo Frecciargento. Cesta v průměru trvá 5 hod 40 min. Počet spojů k dispozici: 10 vlakových spojů denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 731 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 577 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Neapol Centrale a cestu končí příjezdem na: Rovereto.

železniční dopravci: Vlaky Neapol - Rovereto

Cestujte vlakem již od 944 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například jízdní řád vlaků a nejlepší. Porovnejte ceny jízdenek na vlak a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

Italo jsou vysokorychlostních vlaky italské železniční společnosti Nuovo Trasporto Viaggiatori (NTV). Tato společnost nabízí pravidelné spoje do oblíbených měst po celé Itálii. Vlaky Italo se dostanete do Říma, Neapole, Florencie a Milána. Mezi její flotilu vlaků patří Italo AGV 575 - vysokorychlostní vlaky dosahující rychlosti až 300 km/h. Dále také ekologický vlak Italo EVO, který jezdí rychlostí až 250 km/h. Při nákupu jízdenek z města Neapol do města Rovereto si můžete vybrat z následujících tarifů Italo: Low Cost, Economy a Flex. Italo nabízí čtyři různé možnosti tříd: Smart, Comfort, Prima a Club Executive. Standardní službou ve všech vlacích Italo je WC, bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky, sklápěcí kožená sedadla, stupačky na nohy, automaty na občerstvení a Italo Live (bezplatná palubní zábava s výběrem filmů, hudby a her). I když se některé vybavení může lišit v závislosti na rezervované třídě, každý vlak Italo je moderně vybaven a poskytuje vysokou úroveň pohodlí.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Neapol – Rovereto

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Neapol – Rovereto. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Rovereto, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Neapol do Rovereto mohou začínat již od 576 Kč (22 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Neapol do Rovereto je 1 728 Kč (66 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Neapol do Rovereto vlakem je 5 hod 40 min   na 619 km dlouhé route, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První vlak z Neapol do Rovereto odjíždí v 4: 50.
Poslední vlak z Neapol do Rovereto odjíždí v 20: 46.
Ano, je možné cestovat z Neapol do Rovereto bez nutnosti přestupu s Frecciarossa nebo Italo. 10 přímých vlakových spojů krát denně z Neapol do Rovereto. O víkendech nebo o svátcích může být k dispozici méně přímých spojů.
Ano, můžete jetvysokorychlostním vlakem z Neapol do Rovereto s Frecciarossa, Italo nebo Frecciargento. Celkově můžete cestovat s následujícími společnostmi: Frecciarossa, Italo, Intercity, Intercity Notte, Regionale nebo Frecciargento.
Když se přepravujete z Neapol do Rovereto vlak, můžete se spolehnout na Frecciarossa, Italo, Intercity, Intercity Notte, Regionale nebo Frecciargento pro nejlepší způsob, jak se dostat do Rovereto. Než si koupíte jízdenku na vlak, můžete zkontrolovat všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Neapol a Rovereto a porovnat nabízené vybavení.
Ano, můžete jet nočním vlakem z Neapol do Rovereto s Intercity Notte. Najděte všechny informace o nočních vlacích v Evropě.  

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Neapol Centrale, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Rovereto, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro vlak z Neapol do Rovereto je únor.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat mezi městy Neapol a Rovereto 3 různými způsoby: autobus, vlak nebo let.

Vlaky Neapol – Rovereto a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyVlaky Neapol Rovereto

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk