Vlaky Neapol Madrid

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Neapol do místa Madrid

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Trenitalia Frecce
10:5528h50
Neapol
15:45Madrid
12487 1Jednosměrná
4 přestupy

Odjezdy vlaků Neapol – Madrid

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
Trenitalia Frecce
10:5528h50
Neapol
15:45Madrid
4 přestupy

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.

Nejrychlejší vlaky z místa Neapol do místa Madrid

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

1d 4 h 50 min

Průměr

1d 4 h 50 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

1513 km

Najít na trase Neapol–Madrid spoj bez alespoň 4 přestupů není snadné.

Trenitalia Frecce
10:5528h50
Neapol
15:45Madrid
12487 1Jednosměrná
4 přestupy

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Neapol – Madrid

distanceVzdálenost1513 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem28 hod 50 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak12 426 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciFrecciarossa

Na trase Neapol – Madrid v délce 1513 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Frecciarossa. Cesta v průměru trvá 28 hod 50 min. Počet spojů za den: 1 vlakový spoj. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 12 426 Kč, nejlevnější jízdenky na vlak je možné koupit již za 12 426 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Neapol Centrale a cestu končí příjezdem na: Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes.

Vlakové společnosti: Vlaky Neapol - Madrid

Vlaky vás dostanou mezi městy Neapol a Madrid za ceny již od 12 501 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální jízdní řád vlaků pro vaší cestu.

Nastupte na palubu vlaků Frecciarossa a odpočiňte si při cestování po Itálii. Vysokorychlostní vlaky Frecciarossa společnosti Trenitalia nabízejí kolem 200 různých tras denně po celé Itálii. Vlaky Frecciarossa jsou proslulé nabízeným komfortem, rychlostí a sníženým dopadem na životní prostředí. Vlaky Frecciarossa jezdí rychlosti až 300 km/h. Na 1513 km dlouhé trase mezi městy Neapol a Madrid vás tak dovezou rychle a pohodlně. Při rezervaci jízdenek na vlaky Frecciarossa mezi městy Neapol a Madrid můžete vybírat ze čtyř různých tříd: Standard, Premium, Business a Executive. Zatímco každá třída nabízí různé úrovně pohodlí, všechny třídy poskytují cestujícím bezplatné Wi-Fi připojení, elektrické zásuvky, klimatizaci, WC, úschovnu zavazadel, zábavu na palubě a restaurační a barové služby.

Jízdenky na vlak Frecciarossa Neapol - Madrid začínají již na 12 501 Kč a koupíte je na Omio. Na Omio také jednoduše zobrazíte aktuální jízdní řády vlaků Trenitalia Frecciarossa. Vybírat můžete mezi tarify Super Economy, Economy a Base. Zarezervujte si levnou jízdenku mezi městy Neapol a Madrid na Omio ještě dnes!

Tipy pro cestovatele: Vlaky Neapol – Madrid

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Neapol – Madrid. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Madrid, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Neapol do Madrid mohou začínat již od 12 426 Kč (462 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Neapol do Madrid je 12 426 Kč (462 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Neapol do Madrid vlakem je 28 hod 50 min   na 1513 km dlouhé route, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
1 vlakový spoj krát denně z Neapol do Madrid, které vyžadují minimálně jednu změnu s Frecciarossa. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Ano, existuje vysokorychlostní vlak do Madrid. Vezměte rychlý vlak od Frecciarossa z Neapol do Madrid.
Vezměte vlak z Neapol do Madrid s Frecciarossa. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné železniční dopravci pro journey Neapol - Madrid, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Při odjezdu z Neapol máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Neapol Centrale, Neapol P. Za Garibaldi a Neapol Montesanto. Při příjezdu do Madrid můžete ukončit svou trip v železniční nádraží jako Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, Madrid Atocha Cercanias a Madrid Chamartín.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Neapol Centrale, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, která je vzdálena asi od centra města.

Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 3 způsoby, jak se dostat mezi městy Neapol a Madrid, včetně cesty vlak, autobus nebo let.

Vlaky Neapol – Madrid a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk