Vlaky Neapol Madrid

ne 14. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější vlaky z místa Neapol do místa Madrid

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Trenitalia Frecce
10:5528h50
Neapol
15:45Madrid
12558 1Jednosměrná
4 přestupy

Odjezdy vlaků Neapol – Madrid

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den pondělí 15. července
Trenitalia Frecce
10:5528h50
Neapol
15:45Madrid
4 přestupy

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
so
20. 7.
ne
21. 7.
po
22. 7.
út
23. 7.
st
24. 7.
čt
25. 7.

26. 7.
so
27. 7.
ne
28. 7.
po
29. 7.
út
30. 7.
st
31. 7.
čt
01. 8.

02. 8.
so
03. 8.
ne
04. 8.

Nejrychlejší vlaky z místa Neapol do místa Madrid

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejrychlejší cesta

1d 4 h 50 min

Průměr

1d 4 h 50 min

vlaky/vlaků denně

1

Vzdálenost

1513 km

Najít na trase Neapol–Madrid spoj bez alespoň 4 přestupů není snadné.

Trenitalia Frecce
10:5528h50
Neapol
15:45Madrid
12558 1Jednosměrná
4 přestupy

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Neapol – Madrid

distanceVzdálenost1513 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem28 hod 50 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak12 639 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciFrecciarossa

Na trase Neapol – Madrid v délce 1513 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Frecciarossa. Cesta v průměru trvá 28 hod 50 min. Počet spojů za den: 1 vlakový spoj. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 12 639 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 12 639 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Neapol Centrale a cestu končí příjezdem na: Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes.

Vlakové společnosti: Neapol - Madrid

Cestujte vlakem již od 12 639 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například jízdní řád vlaků a nejlepší. Porovnejte ceny jízdenek na vlak a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

Nastupte na palubu vlaků Frecciarossa a odpočiňte si při cestování po Itálii. Vysokorychlostní vlaky Frecciarossa společnosti Trenitalia nabízejí kolem 200 různých tras denně po celé Itálii. Vlaky Frecciarossa jsou proslulé nabízeným komfortem, rychlostí a sníženým dopadem na životní prostředí. Vlaky Frecciarossa jezdí rychlosti až 300 km/h. Na 1513 km dlouhé trase mezi městy Neapol a Madrid vás tak dovezou rychle a pohodlně. Při rezervaci jízdenek na vlaky Frecciarossa mezi městy Neapol a Madrid můžete vybírat ze čtyř různých tříd: Standard, Premium, Business a Executive. Zatímco každá třída nabízí různé úrovně pohodlí, všechny třídy poskytují cestujícím bezplatné Wi-Fi připojení, elektrické zásuvky, klimatizaci, WC, úschovnu zavazadel, zábavu na palubě a restaurační a barové služby.

Jízdenky na vlak Frecciarossa Neapol - Madrid začínají již na 12 639 Kč a koupíte je na Omio. Na Omio také jednoduše zobrazíte aktuální jízdní řády vlaků Trenitalia Frecciarossa. Vybírat můžete mezi tarify Super Economy, Economy a Base. Zarezervujte si levnou jízdenku z města Neapol do města Madrid na Omio ještě dnes!

Tipy pro cestovatele: Vlaky Neapol – Madrid

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Neapol – Madrid. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Madrid, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné jízdenka na vlak z Neapol do Madrid mohou začínat již od 12 639 Kč (468 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena jízdenka na vlak z Neapol do Madrid je 12 639 Kč (468 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty vlakem z Neapol do Madrid je 28 hod 50 min   na 1513 km dlouhé route, s přibližně 1 vlakový spoj spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
1 vlakový spoj krát denně z Neapol do Madrid, které vyžadují minimálně jednu změnu s Frecciarossa. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení vlaky.
Ano, existuje vysokorychlostní vlak do Madrid. Vezměte rychlý vlak od Frecciarossa z Neapol do Madrid.
Pro route z Neapol do Madrid můžete jet vlak s Frecciarossa. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby Neapol - Madrid na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Neapol máte různé možnosti začít svou vlakové nádraží cestu včetně Neapol Centrale, Neapol P. Za Garibaldi a Neapol Montesanto. Při příjezdu do Madrid můžete ukončit svou trip v vlaková nádraží jako Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, Madrid Chamartín a Madrid Atocha Cercanias.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Neapol Centrale, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, která je vzdálena asi od centra města.

Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Neapol - Madrid 3 různými způsoby: vlak, autobus nebo let.

Vlaky Neapol – Madrid a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk