Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Tipy pro cestovatele

Vlaky na trase Mnichov – St. Moritz
Do města St. Moritz můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Mnichov – St. Moritz mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Mnichov do města Mnichov vlakem?
Low cost vlakový jízdenka z města Mnichov do města St. Moritz je levná, již od 726 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější vlakový jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Jaká je výhodná cena jízdenky vlakem z města Mnichov do města St. Moritz?
Cena jízdenky vlakem z města Mnichov do města St. Moritz se pohybuje kolem 767 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Jak daleko je města St. Moritz od města Mnichov, když pojedu vlakem?
Pokud chcete jet vlakem, St. Moritz je od města Mnichov daleko přibližně 224 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Jaká je doba jízdy vlakem z města Mnichov do města St. Moritz?
Cesta vlakem z města Mnichov do města St. Moritz trvá v průměru 7 hod 7 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Který jezdí z Mnichov do St. Moritz?
Co se týká z Mnichov do St. Moritz, můžete vybírat hned z Deutsche Bahn. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Mohu koupit zpáteční jízdenku vlakem z města Mnichov do města St. Moritz?
Levné jízdenky vlakem z města Mnichov do města St. Moritz snadno vyhledáte v našem formuláři. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánujete cestu z města Mnichov do města St. Moritz vlakem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž St. Moritz, které můžete navštívit.
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do St. Moritz vlakem, jezdí také často na místa jako Milán, Curych nebo Tirano. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi St. Moritz a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.
Můžu místo cesty autem jet vlakem z města Mnichov to města St. Moritz?
Cestovat z města Mnichov do města St. Moritz bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení vlakem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Mnichov do města St. Moritz.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Mnichov
St. Moritz
München Hbf
Vybavení
Občerstvení
WC

Nejčastější dotazy

Kde se železniční stanice nachází a jak se tam nejlépe dostat?
Tato stanice je v pěší vzdálenosti od centra města a je spojena městskou hromadnou dopravou s ostatními částmi města <br>Linky metra U1, U2, U4, U5, U7, U8<br>Autobusové linky 58<br>Tramvajové linky 16, 17, 20, 21, 22
Jak dlouho trvá cesta ze železniční stanice do centra města?
Tato stanice se nachází 5 – 10 minut chůze od centra města.
München Ost
Vybavení

Vlaky Mnichov – St. Moritz, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali