Vlaky Mnichov Florencie

Nejlevnější vlaky z místa Mnichov do místa Florencie

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

976

Průměr

1098

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

ÖBB | Nightjet
18:0910h52
Mnichov
05:01Florencie
976 1Jednosměrná
0 přestupů
ÖBB | Nightjet
19:0910h52
Mnichov
06:01Florencie
1221 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády vlaků Mnichov – Florencie

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den středa 7. června
ÖBB | Nightjet
18:0910h52
Mnichov
05:01Florencie
0 přestupů
ÖBB | Nightjet
19:0910h52
Mnichov
06:01Florencie
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší vlaky z místa Mnichov do místa Florencie

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

10 h 52 min

Průměr

10 h 52 min

vlaky/vlaků denně

2

Vzdálenost

487 km

2 z 2 vlaků, které každý den jezdí na trase Mnichov – Florencie, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

ÖBB | Nightjet
19:0910h52
Mnichov
06:01Florencie
1221 1Jednosměrná
0 přestupů
ÖBB | Nightjet
18:0910h52
Mnichov
05:01Florencie
976 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Florencie?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Vlaky Mnichov – Florencie

distanceVzdálenost486 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem10 hod 9 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak3 249 Kč
frequencyPočet spojů vlakem1 denně
changesPřímé vlakyAno, 1 přímý vlakový spoj denně
carriersŽelezniční dopravciDeutsche Bahn, ÖBB | Nightjet, Trenitalia nebo Frecciarossa

Na trase Mnichov – Florencie v délce 486 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Deutsche Bahn, ÖBB | Nightjet, Trenitalia nebo Frecciarossa. Cesta v průměru trvá 10 hod 9 min. Počet spojů k dispozici: 1 vlakový spoj denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 3 057 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 3 249 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky München Hbf a cestu končí příjezdem na: Firenze Santa Maria Novella.

železniční dopravci: Vlaky Mnichov - Florencie

Vlaky vás dostanou z města Mnichov do města Florencie za ceny již od 3 057 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální jízdní řád vlaků pro vaší cestu.

Frecciarossa
ÖBB Nightjet
Trenitalia

Vysokorychlostní vlaky Frecciarossa společnosti Trenitalia nabízejí kolem 200 různých tras denně po celé Itálii. Nastupte na palubu vlaků Frecciarossa a odpočiňte si při cestování po Itálii. Vlaky Frecciarossa jsou známé nabízeným komfortem, rychlostí a sníženým dopadem na životní prostředí. Vlaky Frecciarossa jezdí rychlosti až 300 km/h. Na 486 km dlouhé trase z města Mnichov do města Florencie vás tak dovezou rychle a pohodlně. Při rezervaci jízdenek na vlaky Frecciarossa mezi městy Mnichov a Florencie můžete vybírat ze čtyř různých tříd: Standard, Premium, Business a Executive. Zatímco každá třída nabízí různé úrovně pohodlí, všechny třídy poskytují cestujícím bezplatné Wi-Fi připojení, elektrické zásuvky, klimatizaci, WC, úschovnu zavazadel, zábavu na palubě a restaurační a barové služby.

Všechny typy jízdenek na vlaky Frecciarossa Mnichov - Florencie koupíte na Omio. Na Omio také jednoduše zobrazíte aktuální jízdní řády vlaků Trenitalia Frecciarossa. Vybírat můžete mezi tarify Super Economy, Economy a Base. Zarezervujte si levnou jízdenku z města Mnichov do města Florencie na Omio ještě dnes!

  Omio vám pomůže najít tu nejlepší dopravu Mnichov - Florencie vlakem se společností ÖBB Nightjet. Ať už chcete cestovat prvním ranním spojem, nebo železničním spojem, který je nejrychlejší či nejlevnější, Omio vám pomůže vybrat spoje společnosti ÖBB Nightjet, které vám budou pro cestu na trase Mnichov - Florencie nejvíce vyhovovat. Na Omio najdete všechny potřebné informace, jako například odjezdy vlaků, ceny jízdenek na vlak, nebo povolená množství a rozměry zavazadel. Vzdálenost dlouhou 486 km mezi městy Mnichov a Florencie můžete urazit vlakem společnosti ÖBB Nightjet. Levné pro tuto trasu mezi městy Mnichov a Florencie můžete koupit již za 3 057 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Pokud pro rezervaci použijete aplikaci Omio, můžete si při rezervaci také zkontrolovat, zda se jedné o elektronickou jízdenku a jestli tak můžete cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně na přepážce v místě odjezdu. Rezervujte si jízdenku na vlak jednoduše online a užijte si pohodlnou jízdu se společností ÖBB Nightjet!

  Trenitalia je největší společností poskytující dopravu vlaky v Itálii. Společnost disponuje třemi různými typy rychlovlaků: Frecciarossa, Frecciargento a Frecciabianca. Dále se můžete svést vlaky InterCity, regionálními a nočními vlaky. Na delších trasách jsou standardem vlaky vybavené WC a bezplatný přístup Wi-Fi k internetu. Většina vlaků Trenitalia nabízí bezbariérový přístup. Trenitalia prodává různé jízdenky a tarify, které se liší cenou a flexibilitou: Base, Economy, Super Economy a Ordinaria. Každý cestující si tak může vybrat tarif, který nejvíce vyhovuje jeho požadavkům na pohodlí a také jeho peněžence. Při rezervaci na Omio můžete klidně využít vaší slevovou kartu Trenitalia. Nezapomeňte se před zakoupením vašich jízdenek podívat po speciálních slevových akcích, které Trenitalia čas od času nabízí a které je možné koupit na Omio.

  Na Omio najdete aktuální jízdní řády vlaků a koupíte si levné jízdenky přehledně v češtině jen v pár krocích, at už na našem webu nebo pomocí aplikace Omio. Všechny informace, které potřebujete znát před 486 km dlouhou cestou Mnichov - Florencie vlakem najdete na Omio.

   Tipy pro cestovatele: Vlaky Mnichov – Florencie

   Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Mnichov – Florencie. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Florencie, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
   FAQs
   Levné jízdenky na vlak z města Mnichov do města Florencie koupíte za cenu kolem 3 057 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých železničních dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte jízdenky na vlak co nejdříve.
   Výhodná cena jízdenky na vlak z města Mnichov do města Florencie se pohybuje kolem 3 249 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné jízdenky na vlak.
   Pokud pojedete vlakem, vzdálenost z města Mnichov do města Florencie bude kolem 486 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
   Dojezdová doba vlakem z města Mnichov do města Florencie je v průměru 10 hod 9 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

   Je několik vlakových nádraží ve městě Mnichov, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například München Hbf, München Hackerbrücke a München Marienplatz. Florencie také nabízí několik různých železničních nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Firenze Santa Maria Novella, Firenze Rifredi a Firenze Campo di Marte.

   Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu železniční nádraží München Hbf   a cestu ukončují na Firenze Santa Maria Novella.

   Nejpopulárnější železniční nádraží pro tuto trasu je München Hbf, a nalézá se přibližně 3.7 km od centra města Mnichov. Nejpopulárnější železniční nádraží příjezdu do cíle ve městě Florencie je Firenze Santa Maria Novella. Najdete jej 3.7 km od centra.

   Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 1 vlakový spoj denně z města Mnichov do města Florencie. Je možné, že odjezdy vlaků se budou lišit podle todo, zda cestujete vlakem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
   První vlak dne odjíždí z města Mnichov do města Florencie v 14: 19. Poslední vlak ve městě Mnichov odjíždí v 19: 09 do města Florencie. Všechny odjezdy vlaků najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
   Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenku na vlak z města Mnichov do města Florencie rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
   Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší jízdenky na vlak z města Mnichov do města Florencie bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na vlak na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

   S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

   Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

   ios-badge
   android-badge
   Hand With Phone
   Měna
   Jazyk