Vlak z Milán do Marseille

Nejlevnější vlaky z místa Milán do místa Marseille

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

401

Průměr

813

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Intercity
14:10Milán3h44 17:54Marseille
0 přestupů
401 1Jednosměrná
Intercity
19:05Milán3h53 22:58Marseille
0 přestupů
552 1Jednosměrná
Trenitalia
14:53Milán4h30 19:23Marseille
0 přestupů
1487 1Jednosměrná

Jízdní řády vlaků Milán – Marseille

Zobrazují se vlakové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
Intercity
14:10Milán3h44 17:54Marseille
0 přestupů
Trenitalia
14:53Milán4h30 19:23Marseille
0 přestupů
Intercity
19:05Milán3h53 22:58Marseille
0 přestupů

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Nejrychlejší vlaky z místa Milán do místa Marseille

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

3 h 44 min

Průměr

4 h 2 min

vlaky/vlaků denně

3

Vzdálenost

387 km

3 z 3 vlaků, které každý den jezdí na trase Milán – Marseille, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Intercity
14:10Milán3h44 17:54Marseille
0 přestupů
401 1Jednosměrná
Intercity
19:05Milán3h53 22:58Marseille
0 přestupů
552 1Jednosměrná
Trenitalia
14:53Milán4h30 19:23Marseille
0 přestupů
1487 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Marseille?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Vlaky Milán – Marseille

distanceVzdálenost386 km
durationPrůměrná doba cesty vlakem3 hod 44 min
pricePrůměrná cena jízdenky na vlak719 Kč
frequencyPočet spojů vlakem7 denně
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciThello, Trenitalia, Trenitalia Intercity, Trenitalia Frecce nebo Trenitalia

Na trase Milán – Marseille v délce 386 km můžete cestovat vlakem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Thello, Trenitalia, Trenitalia Intercity, Trenitalia Frecce nebo Trenitalia. Cesta v průměru trvá 3 hod 44 min. Počet spojů k dispozici: 7 vlakových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější jízdenky na vlak pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 401 Kč. Průměrná cena za jízdenky na vlak se pohybuje kolem 719 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Milano Centrale a cestu končí příjezdem na: Marseille-St-Charles.

železniční dopravci: Milán - Marseille

Za nízké ceny začínající na 401 Kč můžete cestovat vlakem mezi městy Milán a Marseille s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální odjezdy vlaků a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

Frecciarossa
Thello
Trenitalia

Vysokorychlostní vlaky Frecciarossa společnosti Trenitalia nabízejí kolem 200 různých tras denně po celé Itálii. Nastupte na palubu vlaků Frecciarossa a odpočiňte si při cestování po Itálii. Vlaky Frecciarossa jsou známé nabízeným komfortem, rychlostí a sníženým dopadem na životní prostředí. Vlaky Frecciarossa jezdí rychlosti až 300 km/h. Na 386 km dlouhé trase z města Milán do města Marseille vás tak dovezou rychle a pohodlně. Při rezervaci jízdenek na vlaky Frecciarossa mezi městy Milán a Marseille můžete vybírat ze čtyř různých tříd: Standard, Premium, Business a Executive. Zatímco každá třída nabízí různé úrovně pohodlí, všechny třídy poskytují cestujícím bezplatné Wi-Fi připojení, elektrické zásuvky, klimatizaci, WC, úschovnu zavazadel, zábavu na palubě a restaurační a barové služby.

Všechny typy jízdenek na vlaky Frecciarossa Milán - Marseille koupíte na Omio. Na Omio také jednoduše zobrazíte aktuální jízdní řády vlaků Trenitalia Frecciarossa. Vybírat můžete mezi tarify Super Economy, Economy a Base. Zarezervujte si levnou jízdenku z města Milán do města Marseille na Omio ještě dnes!

Vlaky Frecciarossa na trase Milán - Marseille:

  • Průměrná doba cesty: 9 hod 3 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Frecciarossa - počet spojů: 1 za den

Hledáte nejlepší způsob, jak cestovat vlakem mezi městy Milán a Marseille? Omio Vám pomůže najít nejlepší ceny jízdenek na vlak Thello. Na stránkách Omio najdete aktuální odjezdy vlaků Thello, a kompletní informace, které byste před cestou Milán to Marseille vlakem měli znát. Vyberte si na Omio a rezervace online je rychlá a jednoduchá. Pokud budete cestovat vlakem, připravte se na cestu mezi městy Milán a Marseille dlouhou 386 km. Pokud hledáte mezi městy Milán a Marseille v aplikaci Omio, nezapomeňte si zkontrolovat, zda jsou pro trasu Milán - Marseille se společností Thello k dispozici elektronické. Ty vám ušetří spoustu práce a času, protože je nemusíte ani tisknout, ani je kupovat na místě odjezdu. Jednoduše si je uložíte do mobilu. Ať už sháníte nejlevnější, nejrychlejší nebo třeba první ranní spoj se společností Thello, my za vás vyřešíme srovnávání a výběr, a vy si tak můžete cestu Marseille - Milán užít beze stresu. Cestujte vlakem Thello s Omio jednoduše a pohodlně.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Jízdenky na vlaky Trenitalia pro cestu mezi městy Milán a Marseille koupíte na Omio za ceny již od 1 185 Kč. Trenitalia je italská národní železniční společnost s obrovskou flotilou vlaků, která nabízí různé úrovně pohodlí, vybavení a rychlosti. Vlajkovou lodí společnosti Trenitalia jsou vysokorychlostní vlaky Frecciarossa, Frecciargento a Frecciabianca. Trenitalia také disponuje dalšími vlaky jako je Eurocity (EC), Euronotte (EN), InterCity (IC), InterCitynotte (ICN), stejně jako Regionale Veloce (RV), Regionale (R), Suburbano (S) a Metropolitano (M). Na dálkových trasách jsou ve vlacích standardem WC a Wi-Fi připojení k internetu. Ve většině případů poskytují vlaky Trenitalia bezbariérový přístup.

Trenitalia nabízí tři různé typy jízdenek: Base, Economy, Super Economy a Ordinaria. Vybrat si tak můžete tu, která nejvíce vyhovuje vašemu rozpočtu. Trenitalia také nabízí slevové a věrnostní karty pro pravidelné cestovatele, které můžete uplatnit při vašem nákupu na Omio. Cesta vlakem Trenitalia z města Milán do města Marseille je dlouhá 386 km. Na Omio najdete aktuální jízdní řády vlaků a všechny typy jízdenek pro vaši cestu Milán - Marseille vlaky Trenitalia. Rezervujte si levné jízdenky na Omio ještě dnes a cestujte po Itálii pohodlnými vlaky Trenitalia!

Tipy pro cestovatele: Vlaky na trase Milán – Marseille

Tipy pro cestovatele: Do města Marseille můžete jet vlakem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Milán – Marseille mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné jízdenky na vlak z města Milán do města Marseille koupíte za cenu kolem 401 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých železničních dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte jízdenky na vlak co nejdříve.
Výhodné jízdné vlakem z města Milán do města Marseille vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdenky na vlak se pohybuje kolem 719 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Z města Milán do města Marseille je to vlakem kolem 386 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Doba jízdy vlakem z Milán do Marseille je v průměru 3 hod 44 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Při odjezdu z města Milán máte na vybranou z několika železničních nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Milano Centrale, Milano Rogoredo a Milano Porta Garibaldi. Po příjezdu do Marseille, můžete cestu ukončit v jednom z železničních nádraží, jako například: Marseille-St-Charles, Marseille Saint Ch a Marseille-Blancarde.

Zákazníci Omio rezervují vlaky pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Milano Centrale   do stanice Marseille-St-Charles  

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Milano Centrale a nachází se 3.7 km od centra města Milán.

Nejoblíbenější vlakové nádraží pro ukončení této cesty je Marseille-St-Charles. Nachází se 3.7 km od centra města Marseille.

Jízdní řády železničních dopravců, jako jsou například Thello, Trenitalia, Trenitalia Intercity, Trenitalia Frecce nebo Trenitalia, pro cestování mezi městy Milán a Marseille najdete na Omio.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 7 vlakových spojů denně z města Milán do města Marseille. Je možné, že jízdní řády vlaků se budou lišit podle todo, zda cestujete vlakem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
Z města Milán do destinace Marseille odjíždí první vlak v 19: 05. Poslední vlak mezi městy Milán – Marseille odjíždí v 19: 05. Na stránkách Omio najdete aktuální informace a jízdní řády vlaků pro trasu Milán – Marseille a vy si tak můžete zarezervovat jízdenky na vlak, které vám nejvíce vyhovují.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenku na vlak z města Milán do města Marseille rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na vlak na jednom místě.
Cestovat z města Milán do města Marseille bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení vlakem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své jízdenky na vlak na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Milán do města Marseille.

Vlaky Milán – Marseille, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyFrancie - cestování vlakemVlak z Milán do Marseille

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk