Vlaky Madrid Řím

po 15. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
so
20. 7.
ne
21. 7.
po
22. 7.
út
23. 7.
st
24. 7.
čt
25. 7.

26. 7.
so
27. 7.
ne
28. 7.
po
29. 7.
út
30. 7.
st
31. 7.
čt
01. 8.

02. 8.
so
03. 8.
ne
04. 8.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Deutsche Bahn
Leo Express
Italo

Informace: Vlaky Madrid – Řím

distanceVzdálenost1363 km
changesVlak bez přestupuNe
carriersŽelezniční dopravciIntercity Notte nebo Renfe-SNCF

Na trase Madrid – Řím v délce 1363 km můžete cestovat vlakem s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba Intercity Notte nebo Renfe-SNCF. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes a cestu končí příjezdem na: Řím Termini.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Madrid – Řím

Tipy pro cestovatele: Cestování vlakem Madrid – Řím. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji vlakem do města Řím, rezervace, nejbližší nádraží, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Ano, existuje vysokorychlostní vlak do Řím. Vezměte rychlý vlak od Renfe-SNCF z Madrid do Řím.
Pro trip z Madrid do Řím můžete jet vlak s Intercity Notte nebo Renfe-SNCF. Určitě si prohlédněte všechny možné železniční dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Madrid a Řím na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.
Ano, můžete jet nočním vlakem z Madrid do Řím s Intercity Notte. Najděte všechny informace o nočních vlacích v Evropě.  

Při odjezdu z Madrid máte různé možnosti začít svou železniční nádraží cestu včetně Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, Madrid Chamartín a Madrid Atocha Cercanias. Při příjezdu do Řím můžete ukončit svou trip v železniční nádraží jako Řím Termini, Řím Tiburtina a Řím Trastevere.

Cestující nejčastěji nastupují do vlak z Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes, která se nachází asi od centra města, a vystupují z vlak na zastávce Řím Termini, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Řím z Madrid stojí za to díky krátké cestě, která zabere min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat mezi městy Madrid a Řím, včetně cesty autobus nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk